Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen útvonaltervet ajánlanát...

Okrwdw kérdése:

Milyen útvonaltervet ajánlanátok nekünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Haverjaimmal egy 9 fős busszal tervezünk egy kis kirándulást,legyen kis városnézés,jó sörök és bulik :)

20-25 éves korosztály vagyunk, és nem igazán van ötletem,hogy hova lenne érdemes menni ami mindenkit érdekelne :D



Budapest-Poprád-Krakkó(1éjszaka)-Wroclaw-Prága(2éjszaka)-Cescky Krumlow-Trencin-Budapest az eredeti útvonal.


Haverjaimnak tetszik,számomra túl sok az utazás Krakkó és Prága között, mivel csak 4 napos túráról van szó,szerintem nem érdemes 6 órát kocsiban ülni :/ Javasoltam,hogy menjünk csak Csehországba, állítják,hogy nincs annyi látnivaló,hogy 4 napig lekössük magunkat,fiatalok :D


2015. jan. 24. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Poprád környékén is érdemes el lenni 1-2 éjszakát, a Magas Tátra gyönyörű és ott is vannak finom sörök. Csehországban van bőven látnivaló, ha már sörözni akartok, nem hagynám ki Plzent, sem Brnot (még útba is esik). Ceske Budejovice is elég nagy sörhely. Olomouc szintén szép és nagy város, kisebb megálló javaslatok: Telc, Kutná Hora, illetve ha már sörszeretők vagytok, Zatec és környéke.

Karlovy Vary-t pedig mindenkinek látnia kellene az életben. (meg Becherovkát inni)

2015. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy Budapest-Brno(Vagy Bratislava)-Prága-München-Salzburg-Wien-Budapest vagy Budapest-Wien-Salzburg-München-Brno-Krakkow-Budapest Érdemes ezeket is számításba venni ;)Vagy ha csak egy Országba akartok menni akkor én Ausztriát mondanám.
2015. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!