Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szállás Olaszban-Jesoloban...

Szállás Olaszban-Jesoloban vagy Bibionéban?

Figyelt kérdés

Ajánlana valaki Jesoloban Apartmant amit már kipróbált.

Kisfiammal mennénk és a part közelében házikót vagy olcsó apartmannt keresek.


2010. jan. 25. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesoloban nagyon jó és olcsó a Waikiki kemping, vannak telepített lakókocsik, amik teljesen felszereltek, konyha, fürdő, wc és tiszták. Egész nap és este vannak programok gyerekeknek, mi imádjuk!
2010. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

tudnál írni bővebben róla? mennyi pénzt vigyünk 3an, stb...

2010. jan. 26. 20:49
 3/13 A kérdező kommentje:

megnéztem az oldalt, nagyon tetszik.

ha jól értettem, bérelni kell a lakókocsit + fejenként is fizetni kell.


annyi helyet néztem már de ez a legolcsóbb idáig a számításam szerint. ha jól néztem.


nem tudok angolul, németül csak foghíjjjjjjasan.

2010. jan. 26. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5-en mentünk, 5 felnőtt egy hétre, június utolsó hetén, amikor még nem főszezon volt, autóval mentünk, 200 ezer Ft elég volt az egész útra, mindenre, de sok kaját vittünk magunkkal, főztem ilyeneket, hogy spagetti, paprikás krumpli, zacskós levesek. Itthon pocsék idő volt akkor, 20 fok alatt, ott viszon lehetett fürödni a tengerben, már jó meleg volt! Külön kell fizetni a lakókocsit és a személyek díját. Az oldalon minden fönt van, árak, térkép a kempingről és ilyenkor még van választék a lakókocsiknál, lehet válogatni, érdemes hamarabb lefoglalózni. A Youtube-on szerintem még videókat is találsz fent a kempingről. Semmink nem tűnt el, legtöbbször be sem zártuk a lakókocsi ajtaját. Értenek németül, angolul, de tavaly volt ott az animátorok közt egy magyar lány is, aki rögtön megkeresett minket első nap, mindenki nagyon kedves volt. Igazi tengerparti hangulat! Megyünk még oda, az tuti:)
2010. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

te választhatod ki a kocsit melyiket akarod bérelni, hol és melyik?

pihenni mennyire lehet? 3an mennénk a 2 éves kisfiunkkal.

a kocsiban nem kapsz hőgutát? Gondolom nincs légkondi, az már luxus lenne ennyi pénzért.

láttam a képeken hogy vannak koncertek.

azt azért messzebb rakják a lakókocsiktól? vagy az egész camping zeng este?

Jah, milyen a part,


mesélj nekem, jó hogy valaki tud részleteket.


Azért kérdezgetek mert már volt alkalmam nem is egyszer befürödni a nyaralásokkal.

2010. jan. 27. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ide tettem fel képeket, persze nehéz volt olyanokat keresni, amin mi nem vagyunk rajta:)


www.ezjo.tvn.hu/jesolo


Mi az oldalukon levő térkép alapján választottuk ki a házat, írtam nekik 3 lehetségeset, amit szeretnénk, és abból kaptuk az egyiket, mi már ilyenkor januárban lefoglalóztuk. Mi egészen a kerítésnél voltunk, a tenger felőli oldalon (a tengerhez egy kapun keresztül lehet kimenni) oda nem hallatszott a zene, tök csend volt, csak egyik éjjel fogtunk ki zajos szomszédokat. A zene a bejárati oldalon van minden este olyan 11-ig. Korábban voltam már ott sátorral is, akkor a másik kemping oldalánál sátoroztunk, és oda meg a másik kemping zenéje hallatszott nagyon. Tehát a legjobb a tenger felőli oldal.

2010. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A part kellemes homokos, minden reggel tisztítják nagy autóval. A bejáratot a tengernél mindig őrzik, hogy ne menjenek idegenek a kempingbe.
2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá az oldalakra mert magyarul is beszélnek ,ki telefonálsznekik és ő-k küldenek képet-árat.
2010. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

08:37 vok.

bibione

agenzia boreal

tel 3904314304428

fax 390431437043

www.agenziaboreal.com

magyar id. is van.

2010. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek


szép napot :-)

2010. jan. 28. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!