Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos, Lefkada vagy Kos...

Zakynthos, Lefkada vagy Kos szigete?

Figyelt kérdés
Hova menjek nyaralni szeptemberben ha már Korfun voltam, Sidariban, de nekem nem nyerte el a tetszésemet? Esetleg egyéb ötlet? Autóval utaznánk most is.

2014. aug. 22. 11:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Zaky! Legcsodásabb hely Görögországban, számomra:)
2014. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kréta
2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Kocsival szigetre?
2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyeb otlet: Korfu egyeb resze? Mi tavaly voltunk, nagy reszet a szigetnek bejartuk es gyonyoru helyek vannak. Sidari volt szamomra is a legyengebb, de tenyleg sokkal szebb helyek vannak...legszebbek a rejtett strandok Liapadestol delre. A te harom otleted kozul egyet nyugodt szivvel ki lehet zarni, ami ugye Kos, mert autoval nagyon maceras lenne. Lefkadara ugye at lehet menni hidon, szoval az mar jo otlet, de ugyaninnen lehet Zakynthosra is menni komppal. Mindketto nagyon szep sziget, szoval egyik sem lesz rossz valasztas szerintem.
2014. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! Nem macerás Kos sem csak hosszabb a kompùt :-)

Még vàrom az ötleteket,de légyszi indokoljátok meg,hogy miért mennétek oda ahova :-)

Egyébként nyugodtabb helyeket keresek és tiszta átlátható nem zavaros tengert.

2014. aug. 22. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyi jó hely van, mindegyik jó amit felsoroltál.

De tényleg, kocsival?... Nagyon gáz.

2014. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a problema az autoval? A komp atviszi.
2014. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaphallonia
2014. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja indoklas Zakynthosra es Lefkadara: nagyon sok toplista szerint mindegyik szigetrol szerepel egy-egy strand a vilag legszebbjei kozott: Navagio(Shipwreck) strand Zakynthoson es Egremni Lefkadan.
2014. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akartok csinálni.... Ha pihenni és túrázni akkor Lefkada, ha bulizni, akkor Zakynthos ...Koson még nem jártam-
2014. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!