Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS! Horvátország, Makarska...

SOS! Horvátország, Makarska olcsó szállás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Augusztus utolsó hetében készülünk a családdal Makarskára. Tudna valaki ajánlani valami jó kis szállást? Megéri egyáltalán előre foglalni, vagy jobban járunk, ha ott helyben keresünk valamit? Mennyire tudnak az apartman tulajdonosok magyarul? Mit érdemes tudni egyébként erről a helyről?
2014. aug. 15. 08:53
 1/1 anonim válasza:

Én most foglaltam szállást Makarskában 90€/nap (6 ágyas + 1 pótágyas) apartmant. Ez kb. átlagár itt, ahogy láttam.

Találtam egy 60€-sat is szintén 6 személyre, rákérdeztem nála, a mostani időszakban is ennyi az ára. Itt van ha érdekel:

[link]

Ez elég kis korrekt lap, ahogy elnéztem. :)


Ott helyben keresünk valamit? Hát az azért lutri. Neten látod milyen nagyjából belülről. Mire leérsz, addigra a sütőtököd ki lesz az utazástól, szóval nem lesz egyszerű keresgélni és nem is biztos, hogy olcsón találsz. Ha most lemész akkor nézzél több magánapartmant, beszélsz a tulajjal és legközelebb odamentek. :)


Magyarul nem sok tulaj tud, de angolul viszonylag jól tud mind. :)

Elég sok nyelvet tudnak angol, német, olasz a horváton felül csak alap.

2014. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!