Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország-Makarska. Milyen?

Horvátország-Makarska. Milyen?

Figyelt kérdés
Milyen a tenger és milyen szállásokat lehet találni, mennyire magasak az árak, miket érdemes ide vinni amire külön szügség lehet, mennyire higiénikusak az éttermek, a csapvíz milyen? Milyen pénz és milyen nyelv a használatos, milyen pénzt érdemes váltani? Hány órára van a határtól autóval? Köszönöm.
2009. júl. 14. 15:59
 1/2 anonim válasza:

Makarska egy nagyon szép horvát kisfalu. Nyelv: horvát Pénz:kuna

Mennyire drága: Nem feltűnő ( kb. mint otthon )

Éttermek: Korrekt, finom.

Látványosság: Makarska szép hely, de önmagában nem egy hétre való látványosság, szépek az utcák, de nagyon pici, viszont Dubrovnik, és Split, Trogir sincs messze tőle. A tenger általában meleg, van szabadstrand, ami teljesen korrekt, kavicsos, tisztított. Medúzákkal nem találkoztunk. Mi egy apartmanban laktunk 50 méterre a tengertől, nem volt drága, és higiéniai szempontból sem volt gond vele. A csapvízzel semmi gond nincs.

Külön szükség szerintem semmire nincs.

Mi pestről 7 és fél óra alatt voltunk lent, pedig akkor még nem is volt autópálya, most meg már végig van, szóval most 6 óra alatt szerintem lent vagy Pestről, vagyis négy óra a határtól kb. ( lehet, hogy egy picivel több)

2009. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

előző vagyok:

[link]

Ez Makarska, tehát nem egy csúnya hely. :)

Mi 3X voltunk, ami azért arra utal, hogy nem éreztük rosszul magunkat.


De ha elolvasod ezen az oldalon alul a hozzászólásokat, akkor szerintem nem lesz kétséged, hogy gyönyörű


[link]


Szép nyaralást.

2009. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!