Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba gyönyörű...

Horvátországba gyönyörű tengerparti várost keresek? Nyaralni szeretnénk. ötletek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Körülbelül 20 percre a kikötőtől Split és Dubrovnik sincs messze csendes szállás. (Voltam már ott.) Egész Dalmácia könnyen bejárható.

[link]

Térképen itt található: [link]

2014. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon szép hely köszönöm. Probálok kicsit közelebbi uticélt választani. Nekem ez több mint 900km. olyan 600-700 nekem jó. Montenegróba voltunk tavaly gyerekek nyűgösek voltak autóval hosszú az út nekik.
2014. júl. 20. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Opatija, Pula szerintem igen szep varosok.
2014. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

opatija, pula szerintem prolik, pulában van egy amfiteátrum maradék és ennyi

trogir ami jól néz ki talán

2014. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mi most voltunk Senj-ben, gyönyörű város, csak 550 km Pesttől. Nem egy kimondott nyaraló központ, de mi imádtuk! (*horvátországbann!!)
2014. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Idén voltunk Vrasr-ban, az kevésbé van messze, meg átugrottunk utolsó nap Rovinj-ba is. Mindkettő csendes, Vrsar kisebb, kevésbé felkapott, de a tenger és a város is gyönyörű. Rovinj utcái azért már jóval inkább tele vannak árusokkal, ott nagyobb az idegenforgalom, de mindkettő barátságos! (Szállást illetően: a Villa Vrsart nem ajánlom, nekünk nem jött be...)
2014. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Opatija valoban proli, de egy szep varos(ugye az volt a kerdes), Pulaban pedig az az egyetlen amfiteatrum peldaul jobb allapotban van a Colosseum-nal... Senj is tenyleg szep, ott annyi a rossz, hogy nem nagy a valasztek a strandoknal..
2014. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cspviki válasza:
Üdv! Senj környékét javaslom én is, a tengerpart sokkal tisztább, mint a nagyobb turista-központokban. Rengeteg kis öböl van a környéken, amit érdemes felderíteni. Búvárszemüveget pedig mindenképp vigyetek, gyönyörű dolgokat lehet látni! :)
2014. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Europafan válasza:
Vrsart ajánlom, szerintem jó hely! :D
2014. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most voltunk Vrbnik-ben, Krk szigeten. nagyon szép volt, hegyoldali kisváros középkori hangulatú kóházak, szűk, hangulatos utcácskák. 4 kicsi, köves strandja van. Hídon lehet átmenni a szigetre és közelebb van, mint a délebbre lévő részek.
2014. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!