Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajna vízum köteles? Többi lenn

Ukrajna vízum köteles? Többi lenn

Figyelt kérdés

Nyárra tervezek egy utat Ukrajnába, pontosabban Csernobilt szeretném megnézni, kérdés annyi hogy milyen papír kell oda? + Ha valaki tudna küldeni olyan linket ahol le vannak irva a Csernobili "túra" feltételei/költségei, azt megköszönném!

17/f Zsé.


2010. jan. 6. 22:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ukrajnába lehet, hogy mehetsz egyedül, de én úgy tudom, hogy a Zónába engedélyt már nem kap 18 éven aluli...
2010. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ja.18 alatt még ha 2x annyit fizetsz is akkor se engednek be...de megéri várni
2010. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 papp hajnalka rita válasza:
sziasztok egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy ha valaki tudná vagy tudja teljesen biztosan hogy Egyiptominak kell e vízum ahhoz ki utazhasson ukrajnába kérlek segítsetek nekem ebben köszönöm
2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én Kárpátalján élek, a rendőrökkel kapcsolatban tényleg igaz , ugyanis a külföldi rendszámmal közlekedő autókat tényleg kiszúrják és ahol lehet belekötnek, de nem kell megijedni, fontos, hogy tudjuk a saját jogainkat.( egyébként korruptak, szóval mindent meg lehet oldani pénzzel) Egyébként azt sem ajánlom, hogy egyedül utazzatok és nyelvtudás nélkül. Nem feltétlenül veszélyes de így nagyobb a veszélye annak, hogy átvernek titeket valahol.
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!