Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba mennél nyaralni...

Görögországba mennél nyaralni 8 napra, mit vinnél magaddal? Ruhából miből mennyit, pl. póló, naci stb? Fiú vagy lány vagy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

8 ujjatlan póló, 4 rövidujjú, 1 hosszúujjú vagy kardigán

3-4 rövidnadrág, 2-3 szoknya, esetleg egy hosszabb nadrág.

Legalább 2 fürdőruha. Fehérnemű 8 napra. Alvóruha

Szandál, papucs (utcai, strandra való, szobába), edzőcipő (ha esetleg kirándulni mennénk)


ezenkívül: iratok, pénz, gyógyszerek (fájdalom, lázcsillapító, utazási betegségre való, hasmenésre, ragtapasz). Fényképező, hozzá elemek, vagy töltő, telefon töltővel. Esetleg szúnyogriasztó (elemes, fújható)


Tisztálkodószerek, naptej, napozás utáni szer.

Pzs, néhány szalvéta, szerintem csomagolnék pl. kést is (volt már hogy megkívántam a dinnyét, és nem volt mivel megenni)


Lány vagyok, ha ez fontos

2014. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

A téli dolgokat cseréld le nyárira:D Kb. ugyanaz:D

2014. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azokon kívül amit 1es leírt, én vittem strandruhát - pl. ha strandolás közben mentünk el gyros-ozni akkor felvettem, mert én nem szeretek csak bikiniben mászkálni, beülni vhova. Illetve sapkát vittem még, mert féltem,h napszúrást kapok.
2014. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!