Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban olcsóbb szállások...

Londonban olcsóbb szállások melyik részén találhatók?

Figyelt kérdés

A város melyik részén olcsóbbak a szállások?

Hol találhatnék max 300-350font-os szállás havibért?

köszönöm előre válaszotokat!



2014. jún. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

300-350 font/hóért Londonban csak egy single szobát kapsz, a legrosszabb környékeken. Akad ennyiért is szoba, de tipikus, 8-12 emberrel megosztott lakás, szóval amolyan tömegszállás, innen kerülnek ki azok, akik szidják majd Angliát, hogy minden milyen sz*r!


A normális szállások, szobák, rendes környékeken legalább 500-600 font/hó.

2014. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért 80-90 font/ hét elég jó kis szobákat lehet bérelni jobb környéken is. Ez 320-360 fontos havi bért jelent.

Nézz körül, mert vannak ennyiért szobák kulturált helyeken is.

2014. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azért 80-90 font/ hét elég jó kis szobákat lehet bérelni jobb környéken is."


Több, mint 5 éve élek Londonban, de ennyi pénzért jó környéken, elfogadható szoba szerintem nincsen! Bár kinek mi az igénye. Aki igénytelen, az elvan Tottenham-ben is egy lyukban, jamaikaiak között, de a magam részéről soha nem értettem meg, hogy az aki ilyen körülmények között lakik, az mi a fenének jött ki? Hisz nyomorogni otthon is lehet.

2014. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tényleg nincs ennyiért semmi, én 1200ért bérelek egy olyat ami pesten lenne 60ezer baz
2014. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a válaszokat,nekem tooting közelében kellene egy szoba,nem vagyok túl nagy igényü,dolgozni megyek ki és minél többet szeretnék megtartani..,tudnátok javasolni netes oldalakat ahol lehetne bérelni 1hónapra legalább?
2014. jún. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!