Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel töltenétek el 15 órát...

Mivel töltenétek el 15 órát Dublinban, úgy hogy egy 20kgs utazót kell magad után vonszolni egész nap?

Figyelt kérdés
Reggel 5kor érkezek, és a komp csak este megy, mit tudnék kezdeni magammal egy napon keresztül az utazóm társaságában?
2014. márc. 23. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csomagmegőrzőről hallottál már?
2014. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ha találok egyet. Oké. Akkor utazó nèlkül mit csinálnátok 15 órán keresztül?
2014. márc. 23. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebédelni [link] ide mennék. Kihagyhatatlan, a világ egyik legjobb "mindennapi" étterme (nem Michelin csillagra kell gondolni), megvettem a szakácskönyvüket is.
2014. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leadnám a csomagot csomagmegőrzőbe. Valahol (pl.: egy pályaudvaron) biztos van, eddig nem voltam olyan nagyobb városban, ahol ne lett volna. Amúgy várost néznék, sétálgatnék, én is beülnék valahova enni egy jót.
2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresőbe hogy Dublin airport, ott elég sok infót megtalálsz a reptérről. Pl azt is, hogy merre van csomagmegőrző.

Aztán írd be egy másik ablakba azt hogy Dublin. És kattints a képek parancsra. Nézegesd miket fotóztak le mások, ezekből mi tetszene neked.Amikor megvan, oda menj el.

2014. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csomagmegőrzőt biztosan találsz reptéren, vasútállomáson vagy nagyobb buszpályaudvaron. Ott leadod a bőröndöt, és elmész várost nézni - nem baj, ha nem ismered a várost, valahogy juss be a központba és barangolj kicsit, én is így vágtam neki Berlinnek (10 órám volt rá) és azért sok érdekes dolgot láttam, sajnáltam volna, ha csak a reptéren gubbasztok helyette.

Ha várost nézni, sokat sétálni nem szeretnél, ülj be valahova kajálni, próbálj ki helyi specialitásokat, vagy keress egy szép parkot, nyugis helyet és olvasgass...

2014. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!