Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülne kb. egy...

Mennyibe kerülne kb. egy londoni hosszú-hétvége?

Figyelt kérdés
Repülővel mennék Budapestről. Olcsó szállás kéne és fapados repjegy. Nincs rá túl sok pénzem, ami azt illeti. Biztosítást nem akarok kötni csak kiváltom az EU-s TB-kártyát. Ja és egyedül mennék. A cél kikapcsolódás és kicsit "elvonulás a világ elől". De persze városnézés meg ilyenek lennének. Múzeumok ilyesmi kilőve, max egy mozi. :) Most olyan 40 ezrem mindenképp lenne rá, de feljebb is mehetünk. Értelmes kommenteket kérnék, ha lehet. Nagyon köszönöm! :)

2014. márc. 10. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
múzeum miért kilőve? a legtöbb londoni múzeum ingyes. 100-120.000-rel minimum számolj!
2014. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ennyi pénzem nincsen rá. Felső határ 70-80 ezer forint


Az ingyenes múzeumok természetesen érdekelnek.

2014. márc. 10. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
70-80.000-ből nagyon nehezen jössz ki. Eljutás Londonba alsó hangon 25-30.000 Ft fapadossal oda vissza. Akkor a reptérről be és ki jutás sem két fillér, a szállásról nem is beszélve. Az elfogadható hotelek 30.000 Ft körül kezdődnek/éjszaka. Olcsóbbak csak a diákszállók vannak, közösködni meg szerintem nem jó dolog.
2014. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is pont egy londoni hosszú hétvégén gondolkoztunk nemrég, néztem szállást, repülőjegyet, 150-200 ezer forint alatt nem nagyon lehet megúszni. Ha bent vagy, akkor a szállás a drága, ha kijjebb, akkor a közlekedés, ugye enni is kell valamit. Amennyi pénzt rászánsz, abból maximum a repülőjegy és a transzfer jön ki, már a szállás sem nagyon.
2014. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo legalabb a repjegyek arait nezd meg mielott baromsagokrol kerdezel! 40 ezerrel Becsbe indulj el stoppal, ott lehet belole egy jo napod.
2014. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fapados repjegyek között van jópár olcsó. És szerintem 80 ezerből meg lehetne csinálni.


A repjegyek árát néztem már sokat, és 20 ezerből is lehet venni, ha az embernek szerencséje van. A szállás lehet hogy ismerősöknél lesz, de ez még nem biztos, így azon is tudok spórolni. Amúgy meg persze tudom hogy pénzt kell majd költsek a tömegközlekedésre/kajára és a reptérre kijutásra. De ezek még kezelhetőek.


Egyébként még nem biztos a dolog, csak valami nyugati nagyvárosban szeretnék lazulni egy kicsit, mert már évek óta nem voltam sehol és szeretnék nagyon pihenni mert nagyon kivagyok lelkileg.


De 80 ezernél több biztos nem jut, ezt is hitelből finanszírozom, hogy legalább 4 évente pihenhessek valahol.

2014. márc. 11. 00:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Utazási iroda 99 ezerért kínálja a 3-4 napos londoni utakat, repülővel, külvárosi szállással.

40 ezerből esélytelen.

2014. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40 ezerbol semmikepp nem lehet megoldani, 80-bol talan, de szukosen. London nem az a kategoria, hogy egy hetvegere kiruccanunk, egyreszt mert k**va draga, masreszt mert hatalmas varos es rengeteg a latnivalo. Igaza van valamelyik valaszolonak, en is azt javaslom, hogy ulj fel egy railjet vonatra es menj ki Becsbe vagy meginkabb Munchenbe.
2014. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!