Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek azok az országok, amik...

Melyek azok az országok, amik viszonylag olcsók, jók a fizetések, és nem albérletben kell lakni ahhoz, hogy jól kijöjjünk?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 16:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó - Félig igaz, Jó Fizetés - Igaz, Nem albérlet - Nem igaz: Németország


Olcsó - Igaz Jó Fizetés - Nem igaz, Nem albérlet - Igaz: Ukrajna


Olcsó - Nem igaz Jó Fizetés - Félig igaz, Nem albérlet - Nem igaz: Anglia



Olcsó - Félig igaz Jó Fizetés -Félig igaz Nem albérlet - Igaz: Magyarország

2014. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
olcso es jo a fizetes: ez a ketto konkretan kizarja egymast.
2014. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Németországban az ételárak alacsonyabbak egy kicsivel, mint Magyarországon, a szolgáltatások valamivel drágábbak, saját lakásról ne is álmodj, de a fizetések kb. háromszor akkorák.
2014. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Európában vannak jó fizetések, ezen országokban azonban a lakosság nagyobb része albérletben lakik. Nem tudom, miért kell ettől félni? Miért annyira fontos valakinek az a tudat, hogy a lakás a sajátja? 12 éve élek Nyugat-Európában, világ életemben albérletben laktam, soha nem volt gondom ezzel. Nem értem mivel jobb inkább hitelt nyögni, ez esetben sem saját a lakás, hanem a banké. Albérlet esetén mobil vagy, ha elveszted a munkád, költözhetsz másik városba is ha ott kapsz munkát, nem csak egy kis régióban keresgélhetsz. Soha nem értem ezt a hozzáállást, ami Magyarországon megy. A fél ország el van devizában adósodva, mert erőn felül akartak saját lakást, meg lehet nézni az eredményt.
2014. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

17:18


Nem mindegy, hogy mittomén havi 300e bevételből megy el 120 albérletre vagy havi 1 millió bevételből megy el 250e albérletre. Persze M.o.-n is el lehet tanyázni albérletben életed végéig, csak éppen 1 v. 2 átlag fizetésből az életben nem jutsz így 1-ről a 2-re. (Mondjuk az eszetlen hitelfelvétellel sem). A másik meg hogy M.o. egy viszonylag kis ország egy jó nagy vízfejjel a közepén, ezért viszonylag ritkán fordul elő, hogy valaki elmegy Nyíregyházáról Zalaegerszegre dolgozni. Így valaki vagy a saját régiójában keres munkát, vagy kimegy külföldre, vagy felmegy pestre. Szerintem pl. Bp-n nem kevesen laknak albérletben.

2014. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon azert felnek az alberlettol, mert nincs kulturaja. 99%-ban feketen vannak kiadva, es a berlo ki van teve a tulajdonos kenye-kedvenek: mindenfele indoklas nelkul kirakhatja barmikor, akkor is ha rendesen fizet. Nemetorszagban, USA-ban sokkal inkabb megbecsulik a jol fizeto lakot. A kerdezo valoszinuleg ezert akar sajatot...
2014. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Sohaország. Ez túl sok kritérium, válassz ki egyet ami fontos.
2014. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
albérlet nélkül először mindenhol nehézkesebb. persze ha van 40m forintot jóhogynem. de ha nincs akkor ne 1-2 éven belül akarj saját házat venni.
2014. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

En csak Nemeto-rol tudok nyilatkozni:


Itt sajät lakäsrol ne is älmodj, felteve, ha nincs 3-400.000 eurod.Mert kb itt kezdödnek. Ilyen lakäsokra hitelt meg nemet ällampolgäroknak is nehezen adnak meg.

A fizetes jo(persze munkätol függ), a szolgältatäsok drägäk.

2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nekem kell a saját lakás! Inkább akkor dolgoznék néhány évig Nyugaton, jó sok pénzt összeszednék, hogy tudjak lakást venni egy kelet-európai nagyvárosban. Vélemények?
2014. jan. 8. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!