Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia milyen hely? Érdemes...

Anglia milyen hely? Érdemes lenne diploma után kimenni oda?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy milyen ott élni, milyenek az emberek, az időjárás, van-e hó, milyen meleg van nyáron, milyen munkalehetőség van.
2009. nov. 27. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

ha itthon se találsz munkát web-designer-ként meg webfejlesztőként akkor jobb ha nem mész ki, mert ott meghalsz. Van ilyen melólehetőség itthon bőven, csk körbe kéne nézni. Ezenkívül egy tonna fekete melót is tudnál vállalni suli mellett stb.


Amúgy ha csak a kis diplomád van és nem dolgoztál mellette egy csomót, vagyis 0 gyakorlat, akkor megintcsak semmi esélyed sehol sem. Ebben a szakmában a papír számít a legkevesebbet.

2009. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem relativ, hogy kinek hol jobb, hol erdemesebb elni.

Mi par evvel ezelott koltoztunk ki egy 5 eves gyerkoccel, es mar soha nem fogunk visszamenni. Ha csak arra gondolok, hogy a gyerekemnek itt remelhetoleg jobb lesz majd, akkor mar megerte. Beszel 2 nyelvet, es talan meg egy 3. nyelvet is perfekt elsajatithat amig megno.

Munka egyre kevesebb van, de van! Mindig is lesz, ebben biztos vagyok. Az az igazsag, hogy tele van az orszag kulfoldiekkel, folyamatosan koltoznek ki, de azt nem tudom, hogy meddig es hova jon meg mindig a sok kulfoldi.

Par evvel ezelott meg sokkal konnyebb volt itt is, de most mar tenyleg tele van az orszag.

En azt mondom viszont, hogy mindenkepp erdemes megprobalnotok itt elni, es kb. 2 ev utan meglatjatok, hogy visszamentek-e Magyarorszagra, vagy esetleg majd egy masik orszagba tovabb koltoztok.

Ha nem kaptok munkat a diplomas munkatokban, nem kell elkeseredni. Eloszor lehetne itt mast is dolgozni, es egy 3-6 honapos tanfolyammal ami a diplomatokhoz vag, elhelyezkedni.

En mindenkepp kijonnek, ha otthon ugy sincs munka.

2009. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
49%
Ha van egy értelmes begyakorolt szakmád, használható nyelvtudásod akkor meny ki léhütő diplomás aki iróasztalnál akkar meggazdagodni ott is van elég.
2009. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!