Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők figyelem!...

Angliában élők figyelem! Lenne pár kérdésem hozzátok. Miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Májusban egy barátommal (fiú-lány BARÁTság) Londonba megyünk 5 napra (4 éjszaka). Miket érdemes a legjobban megnézni? Merre? A Stonhengere elég egy fél nap? Mennyire hosszú az út oda Londonból? Már kétszer voltam Londonban, ezeket már láttam:

Madam Tussauds, London Eye, Westminster Apátság, Tower (erről jut eszembe, a Tower Bridgen még nem voltam :D),Buckingham Palota(őrségváltást mindkétszer lekéstem ez is jó lehet :D),Trafalgar Square, British Museum. Tehát ezeken kívül? Az sem baj, ha Londonon kívül van, csak vonattal el lehessen jutni oda.

:) :) Köszönöm szépen!

17F


2009. nov. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Stonehenge Londontól kábé 150 km-re van.Indul vonat ami Amesbury-be megy,és onnan indul a stonhenge-re busz..(kimondottan oda)..Érdemes elmenned Oxfordba is,és ott megnézheted az iskolát ahol Harry Potter filmet forgatták.Maga Oxford is nagyon szép...(megy ide is vonat)
2009. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Greenwich? Nem mintha borzasztó érdekes lenne, de lehet egyet hajókázni odáig a Temzén, látni a hidakat és az új negyedeket, és mégiscsak érdekes átélni, hogy a jobb lábaddal a keleti féltekén állsz, a ballal meg a nyugatin. Az új Wembley stadiont is meg lehet nézni, legalább kívülről. Hampton Court, VIII. Henrik híres vöröstéglás palotája szép és érdekes, parkkal, sövénylabirintussal. Nem tudom, milyen messze van Londontól, de elérhető Canterbury, a katedrális felemelő élmény. Stratford sincs nagyon nagyon messze és igazán bájos tipikusan angol városka.
2009. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes busszal is menni a Victoriáról, ha jó előre lefoglalod, akkor hihetetlenül olcsó.
2009. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pontosan hol forgatták oxfordban a HPt?
2010. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!