Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe megyek az Adventi...

Bécsbe megyek az Adventi vásárra és a Schönbrunn-i kastélyba.36 Euro elég lesz? Egy napos kirándulás. Miket vigyek magammal (papírok)?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam valami nemzetközi diákigazolványról. Az micsoda és kell? Nem igazán vagyok tájékozott ilyen téren. A sulival megyünk. :P
2009. nov. 26. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
ah és az Euroban vannak különbségek? Mármint ez Euro egységes és nincs olyan h Bécsi Euro, vagy na értitek. Az Euro mindehol egyforma ugye?
2009. nov. 26. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha sulis csoporttal mész akkor a kísérőtök gondolom mindent elmond, de személyi igazolványt vigyél magaddal, az euro mindenhol ugyanolyan, most 270ft körül van átszámolva. Sztem 36 euro biztos elég lesz,bár nem tudom mit akarsz venni ill van-e belépő.
2009. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idős vagy. Ettől is függ a belépő ára. Ha mondjuk 6-18 éves kategóriába tartoztok, mint iskolás csoport, akkor az egyik féle belépő 8,90 Euro. Sokféle belépő van, nézd meg: [link]

Személyit vagy útlevelet mindenképpen vigyél magaddal. A nemzetközi diákigazolvány azért jó, mert plusz kedvezményeket lehet vele igénybe venni, régebben utazási irodában (Ibusz) állították ki. Erre is rákerestem neked: [link]

Remélem tudtam segíteni, ha már neked nem barátod a google :-)

2009. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ha csak a parkot akarjátok megnézni oda nem kell belépőt venni,de ha az állatkertbe vagy a kastélyba is be akartok menni akkor már kell belépőt venni.Az nem tudom mennyi mert én csak a parkban szoktam sétálni.
2009. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

36 euro kb 10.000 forint.. 1 napos kirándulásra bőven elégnek kell lennie. főleg ha az út már előre ki van fizetve. :)legalább nem költesz annyit. :)

biztos nagyon szép lesz, fényképezőt is vigyél

2009. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Még a 18 alattiba tartozom. Nem is akartam többet vinni, csak megriasztott, hogy mondták, hogy ki mennyit visz és kicsit több volt, mint az enyém, de hát én nem akarom elherdálni a Karácsonyi pénzem egy nap alatt:P

Fényképezőt mindenképp:D Akkor útlevél nem kell? Csak mert májusban lejárt xD Azt halottam, hogy elég már a személyi is. :D

2009. nov. 27. 16:50
 7/7 anonim válasza:
bizony elég :) Én is megyek, majd 8.-án. Már alig várom :)
2009. nov. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!