Kezdőoldal » Utazás » Európa » 800eurobol/hó németországban...

800eurobol/hó németországban normálisan meg lehet élni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kell lakbért fizetned, akkor igen.
2013. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos kell de ugytudom vannak ifjusági szállások ami elél olcso...én nem akark nagylábon élni csak az érdekelne hogy kajára normálisan elég lenne-e
2013. nov. 2. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég minimális szinten esetleg, normálisan nem igazán.


HAvonta a lakbér (egy szobás lakás rezsi nélkül) min. 350-400 Euro, kaja min. 200, rezsi min. 100, és akkor még nem utazol (mert legalább is tömegközlekedéssel kell), és semmi "nem-fontos" dolog nincs benne.

2013. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SzilKa ***** válasza:
100%
Haaat, szerintem az eleg keves, ha meg albit is fizetsz...
2013. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ifjúsági szállás nyáron van és maximum pár hétre, éjszakánként kb 20 Euro. A pansiok éjszakánként minimum 25 Euro, a fizetövendég-szobák szintén ilyen árban, olcsó szálloda 40-töl fölfelé.
2013. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egy oktatási program keretébe mennék ki és ott azt monták hogy van olyan szállás ami 200euro feejnéknt 4en vagyunk mindenkinek külön szoba közös konyha fürdő...ha ez igaz akkor a 600eurobol azért kilehet jönni nem?
2013. nov. 2. 16:47
 7/8 pbiker válasza:

Ebben az "azt mondták, hogy.." szövegben nem bíznék meg.

Én magam keresnék szálláslehetőséget, mert az a biztos.

Nekem is "mondták már, hogy..", oszt pofára esés lett volna ha nem nyitom ki a szemem.

Én is időztem külföldön hosszabb ideig. Már előre itthonról írogattam albis közvetítőknek. Az első hetet szállodában kellett töltenem, de már a 3-4. nap találtam lakást és lakótársakat.

Nálunk talán a legolcsóbb a lakhatóság. Én 500 euróért találtam lakást, és hárman béreltük.

Szerintem menjetek inkább albiba. Az ilyen jól hangzó szállások általában magánkolik, melyeket indiaiak, kínaiak vezetnek, ők is ott laknak, de ki vagy nekik szolgáltatva. PÉLDA: haverjaim külföldön ilyesmi helyen éltek indiaiakkal...a vallási szokásaik miatt vasárnap nem tudtak szarni mert a WC-be beköltöztek és imádkoztak, szoptak, kivertek...stb.

2013. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az komoly :D köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!