Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ennyi pénzért megéri egy hét...

Ennyi pénzért megéri egy hét Londonban?

Figyelt kérdés

Iskolai kirándulás lenne, nyáron, 86 ezerért. Busszal megyünk, az első éjszakát a buszon töltjük (elég hosszú az út) aztán 4 éjszaka Londonban, sok helyet meglátogatunk, hazafele még egy éjszaka a buszon, és utána jövünk haza.

Nem tudom a részletes programot fejből, de elég sok minden be lett szervezve.

Körülbelül valaki le tudná írni nekem hogy mi mennyibe kerül benne, hogy tudjam? (mondjuk hogy a busz kb. ennyi, a szállás annyi, stb..)

15/L (nyáron már 16)


2013. okt. 6. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a belépők + kaja,ital is benne van akkor nagyon megéri, sőt ha a kaja nem még akkor is, igaz busz :) én ki nem bírnám, de ennyi pénzért 4 nap ott alvás + benzin szerintem jó.
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer buszoztam BP-ről Londonba, a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom. Nem tudnának annyit fizetni hogy én még egyszer ilyen hosszú buszútra menjek.
2013. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam rosszul lenni buszutakon, ráadásul jó társaságom lenne :)
2013. okt. 6. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, ennyiért megéri!
2013. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megéri ennyiért, és ő egy kislány, el fog férni a buszon.
2013. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem melyik sulival mész? mi is ilyesmire megyünk :D
2013. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ady Endre Gimnázium. De nem megyek, mert már most kellett volna jelentkezni... de helyette megyek év közben Franciaországba cserediáknak egy hétre, és csak a repülőjegyet kell fizetni :3
2013. okt. 16. 20:53
 8/8 anonim válasza:
értem:) az is jó lehet! Csak azért kérdeztem mert mi is megyünk hasonlóra, viszont a milyénk nagyon drága..
2013. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!