Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Semmering? November...

Milyen Semmering? November végén van általában hó? Mit lehet megnézni ott?

Figyelt kérdés
A családommal Sopronban töltünk pár napot, és átmennénk Ausztriába.Bécsben már sokszor voltunk, most megnáznk valami magas hegyet,ahol hó is van esetleg, illetve más látnivaló.Ajánlanátok pár magas hegységet ahova kocsival is fel lehet menni szánkózni, sétálni?Mi Semmeringet náztük ki hogy az van közel, de ha tudtok még légyszi adjatok tanácsot merre érdemes menni.Kb.Soprontól 80 km-nél ne legyen messzebb.Köszi előre is a hasznos válaszokat!
2009. nov. 8. 13:19
 1/6 anonim válasza:
Semmering az már elég messze van soprontól,de ott van közel a shneeberg,és az is szép.
2009. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de megnéztem a online térképen és pont 80 km-re írta Soprontól...Tudtok még helyeket?Iletve aki volt irja le légyszi milyen Semmering!!!
2009. nov. 8. 16:02
 3/6 anonim válasza:
Hát tavaly én január 2.án voltam, akkor katasztrófa volt a jegyvásárlás, és a feljutás, végeláthatatlan sor kígyózott, órákat kellett várni. De legalább marha közel van:) Már hozzá vagyok szokva a grossarlhoz meg dachsteinhez ahol amint leérek, sorbanállás nélkül pattanhatok be a 6személyes kabinba:D Csak ugye oda 4-5 órát kell utazni. (Győri vagyok)
2009. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz szánkózzunk avgy sétáljunk egyet, ahhoz is kell jegyet vásárolni? Csak körbenéznénk ha már ott vagyunk. Általában van hó november végén? Mi van még közel Sopronhoz? Köszi a válaszokat
2009. nov. 9. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Schneeberg.tv javaslom a hó figyelésére ezt az oldalt, Semmering innen nem messze van, tehát a hóhatárt könnyen nyomon tudod figyelni.
2009. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.És lehet szánkózni is vagy mindenképp fizetni kell hogy felmenjünk a hegyre vagy ahonnan szép a kilátás. (Nem tudunk síelni, így fogalmunk sincs hogy működik ez...)
2009. nov. 15. 20:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!