Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet felvinni a repülőgépre?

Mit lehet felvinni a repülőgépre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szigorú szabályozások vannak az esetleges terrorcselekmények miatt, de nem tudom, hogy ezek mennyire szigorúak. Elkoboznának egy körömvágó ollót a bőröndömből? Vagy egy szőnyegvágó sniccert? Varrókészletet a tűk miatt? Nem a kézipoggyászba tenném őket, szóval az út alatt hozzájuk sem tudnék férni.


A gyógyszerek ellen van valami kifogásuk?

A parfümről mondjak le, vagy van rá esély, ha a feladott poggyászba teszem?


2013. aug. 19. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem vészes a dolog. A légitársaság honlapján illetve a bud.hu rengeteg információ van erről, de minden amit írtál azt feladhatod. De miért viszel szőnyegvágó sniccert?
2013. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talalsz erre szabalyzatot a neten, de a nagy poggyaszba feladott böröndbe vegülis barmi mehet, csak a kezi poggyasznal vannak szigoru szabalyok. Oda semmi eleset, hegyeset nem tehetsz, folyadekon 100 ml-s üvegben, lezarhato zacskoban, összesen 1 liter mertekben. Gyogyszer sztem siman mehet.
2013. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A sniccer... szakmai ártalom:D Akkor kaptam, amikor elkezdtem a szakiskolát. Nagyon speciális, masszív eszköz és valahogy a szívemhez nőtt. Viszem magammal ha csak tudom, hátha fel kell vágni valamit.

2013. aug. 19. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a feladott poggyászba mindegyiket nyugodtan beleteheted, csak a fedélzetre nem viheted fel. Mi amikor apartmanba mentünk nyaralni, akkora konyhakés volt a bőröndünkben, amivel simán keresztül lehetett volna nyársalni bárkit. Senki nem szólt érte. Feladott poggyászba csak fegyvert, robbanószert, kábítószert stb. nem lehet tenni, vagyis olyasmit, amit amúgy is illegális magadnál tartani.
2013. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!