Kezdőoldal » Utazás » Európa » Napospart vagy Aranyhomok?...

Napospart vagy Aranyhomok? (Bulgária)

Figyelt kérdés
Idén Bulgáriában mennénk nyaralni de nem tudjuk eldönteni, hogy melyik lenne jobb választás. Úgy láttam, hogy Napospartra jár a többség. Hol szebb a part? Melyik lenne jobb? Tapasztalatok?

2013. júl. 31. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed olyan, mintha azt kérdeznéd, Siófok vagy Balatonfüred.

A válasz attól függ, mit szeretnél. Mert mindkettő más, és mindkettő nagyon jó.


Mondjuk én a helyedben kicsit másképp tenném fel a kérdést, mert a bolgár tengerpart e két helynél sokkal több, és sokkal jobb. Hogy tudd, ez a két hely a legkommerszebb alja az egésznek. Ha igazi szépségekre vagy kíváncsi, indulj el délnek.

Ha modern hotelre vágysz, rengeteg laminált padlóval, nyugodtan válaszd bármelyiket az általad kérdezett két hely közül.

Egyébként pedig olvasd el ezt itt

[link]

2013. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napospart <3
2013. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végül Aranyhomokon voltam és nem bántam meg. Igaz, nincs sok látnivaló de nagy ott az élet és szép a tengerpartja :)
2013. aug. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!