Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő nyáron utaznánk Barcelonába?

Jövő nyáron utaznánk Barcelonába?

Figyelt kérdés

mennyi lenne egy 16 éves-nek és egy 49évesnek a repülőjegy????

és ott el szeretnénk menni egy barca meccsre is..(az kettőnknek mennyi lenne? a belépő?????

elég ha az össz pént írod!!!

elore is koszi,....



2013. júl. 30. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok víz lefolyik a Dunán jövő nyárig.

Mivel senki sem tudja hogy jövő nyárig milyen lesz a gazdasági helyzet, minek mennyire fog felemelkedni az ára, így még összeget sem lehet mondani hogy mennyi pénzben gondolkodjatok..

A legjobb ilyenkor a lehető legtöbbet összespórolni. Nem fog összedőlni a világ ha marad pénz amikor fizetni kell a nyaralásért..

2013. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még egy tipp árat sem lehet mondani??? mert számolni szeretnénk a családdal! :)

hogy mégis mennyi lenne ... mert ha olyan nagyon sok, hozzá sem fogunk spórolni :D

2013. júl. 30. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már ott vagytok érdemes eltölteni pár napot, szerintem fejenként kb. 100-150 ezer Ft-tal lehet számolni összesen.
2013. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly augusztusban voltam kint, nekem poggyásszal együtt 45 ezer Ft volt a repülőjegy (Wizzair), és pont az érkezésem napján volt egy El Clásico (talán Szuper-Kupa döntő), amire 100 euróért még tudtak volna jegyet szerezni. De mivel nem vagyok nagy fociőrült, ennyiért nem mentem. Egy sima bajnokira nyilván a töredékéért ki lehet menni. A szállással számolhatsz két főre olyan 50-60 eurót éjszakánként, tehát 3-4 éjszakára 150-250 euró a szállás, + jegy a meccsre, repülőút, helyi közlekedés, kaja, költőpénz... De ha szeptemberben mentek, mondjuk egy hosszú hétvégére, még olcsóbban kijöhettek, akár 200 ezerből is meglehet kettőtöknek. Én olyan helyen aludtam, ahol szeptemberben olcsóbb volt a szállás. Akkor is meleg van még, de már kisebb a tömeg.
2013. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok mindentől függ az ár. Ha minél korábban foglalsz és az euró nincs az egekben, repjegyet és szállást ki lehet fogni jó áron.

Mivel az egyik utazó fiatalkorú (gondolom diák) neki a belépők kedvezményesek.

Nyáron nincs bajnoki, max. felkészülési meccsek, de az is csak augusztusban és leginkább külföldön. Mivel jövőre ugye VB van, ezért májusban vége a bajnokiknak, és VB miatt kb. aug. közepén kezdődhetnek a felkészülési meccsek. Spanyolországban ált. szeptember 2. hetében kezdődik a bajnokság (idén kezdődik a Vb miatt augusztusban). A jegyár attól is függ, hogy kivel játszik a csapat. Mi 2010-ben láttuk az Atletico Madrid - Barcelonát nem fedett helyen 60 euró/fő volt az ár, ez februárban volt. A Nou Campba csak a sima stadionnézegetés/múzeum 24 euró (a Bernabeu olcsóbb).

A repjegy kb. 40e körül van, míg most 5 éjszakára szállást reggelivel ki lehet fogni 240-300 euroért (1 szoba 2 főre). A szállás és a repjegy kb. 200e Ft kettőtöknek. Ehhez jön hozzá a költőpénz, belépők, utazási költségek (mondjuk a metró, busz, sikló, libegő), biztosítás.

2013. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!