Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valenciába sok látnivaló van?

Valenciába sok látnivaló van?

Figyelt kérdés
Spanyolországon belül Valenciába van lehetőségem kimenni, nem tudom érdemes-e, nem kimondottan nyaralni mennék, hanem tanulni, de azért sajnálom hogy Barcelona nem jöhet szóba mert ott tudom hogy nagyon sok látnivaló van. Szerintetek Valenciába érdemes, vannak ott érdekességek, nevezetességek?
2013. júl. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép hely. Azért onnan nem lehetetlen eljutni Barcelonába. (Barca is csak pár napig érdekes ám, amíg végégnézed a látnivalókat, utána semmi extra szerintem).
2013. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
* Valenciában sok látnivaló van? (A hol kérdésre általában -ban, -ben a végződés.)
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazán nem értem, hogy miért kell bárkit kijavítani gépelési hibák miatt, ahelyett hogy inkább a kérdésre válaszolnál.:/ Az első válaszolónak köszi! :)
2013. júl. 16. 15:35
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Azért, mert ez nem gépelési, hanem nyelvtani hiba. Ha elgépelés lett volna, nem szólok. Viszont egyre több helyen látok ilyen jellegű hibákat, ezért írtam. Jó lenne, ha a fiatalok, akik most tanulják a nyelvtant, nem látnának ilyen hibákat, mert rosszul rögzül bennük, és később rosszul fogják használni a nyelvet. Így is rengetegen vannak, akik nem tudnak rendesen magyarul írni, beszélni. (A hiányzó vesszőidet is említhetném, de most nem teszem.)

Na de hogy a témához is hozzászóljak: Valencia nevezetességeiről itt találsz képekkel illusztrált leírást:

[link]

2013. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!