Kezdőoldal » Utazás » Európa » London, Berlin vagy Párizs az...

London, Berlin vagy Párizs az élhetőbb nagyváros és miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legélhetőbb Berlin. London iszonyatosan drága, főleg a lakhatás és az időjárás is botrányos.
2013. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Berlin, London zsúfolt, Párizs koszos.
2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi számít élhetőnek, attól is függ. Ha átlagos munkás vagy, akkor Berlin, mert európa legolcsóbb fővárosa. Ha van szakmád, értesz valamihez, jól megy a nyelv, akkor London. Nekem London az abszolút favorit, a drágasága ellenére is. Itt találtam meg a számításaimat. Párizs soha sem vonzott, még turistaként sem, de majd idén megnézzük a barátnőmmel, de csak azért mert ő akarja látni.
2013. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindhárom nyelvet kitűnően beszéli az ember, Párizsban érdemes letelepedni. Berlin sem rossz éppen, csak ott kétszer akkora a munkanélküliség.
2013. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Berlin európa legolcsóbb nagyvárosa, London időjárása (sztm ) nem igazán kedvező és drága, Párizs igazán gyönyörű város , de ha nincsenek ott "ismerőseid", akkor elég nehéz lakható lakást találni elfogadható áron. szóval én Berlint választanám.
2013. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a francia-mániámmal azt mondanám, hogy Párizs, de nyelvgyakorlásképpen London a legjobb, Berlin.. azt nem tudom, biztos van ott is valami, ami jó :)
2013. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!