Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata hajózási munkával kapcsolatosan? írjatok légyszi minél többen

Figyelt kérdés
a vőlegényemmel besokaltunk itthon, mindketten most lettünk munka nélküliek, és elegünk van... szeretnénk hajón dolgozni, de mindketten ugyan azon a hajón. ha van valakinek tapasztalata és tudna segíteni nagyon-nagyon szívesen fogadnánk!!! én alapszinten tudok angolul, de papírom nincs róla, párom hát éppen talán egy kicsit. bármit megcsinálnánk, még wc-t is pucolnánk csak fizessenek érte. előre is köszi
2009. okt. 3. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, az nlc.hu oldalan sokat olvashatsz az oceanjarok cimszo alatt a forumban a hajozasrol.

Ez az nlc.hu a nok lapja foruma, regisztraljal be ra, mert nagyon-nagy forum!

sok sikert amugy

2009. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen emberektől sajnálom legjobban a külföldi melót. Először is nyelvet kéne beszélni, és lemondani egymás társaságáról. A cégek nem szeretik, ha a munkavállalók párban, barátnővel, akárkivel együtt szeretnének lenni. Erre nagyon kicsi az esély, de még ha egy hajóra kerülnétek sem biztos hogy tudtok találkozni mindennap. A szerelem a vándornak luxus! Anellett az óceánjáró szerintem manapság már nem jó buli, sokat kell befektetni, első szezon nem fizet annyira jól, túl sok mindent nem is látsz, és szabadnap nincs a 6-8 hónapon keresztül. 1 szezon kb. 3 év öregedést garantál visszérrel, derékfájással stb. Nektek inkább a szárazföldet javaslom, idegen nyelven keressetek rá. Sok farmra keresnek párt bentlakással, ami sokkal jobb mint az albérlet. Sok mindent lehet írni erről a témáról, de én amondó vagyok, hogy mindenki kaparja ki magának a gesztenyét. Nekem se segített senki. Ja, a folyami hajók sem sokkal jobbak, de oda nem kell nagy kezdőtőke. Az óceánjáró fejenként min. 300 ropi
2009. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, bár az utolsótól nem tudom eldönteni, hogy segítség, vagy ....

de azért kösz "mindenki kaparja ki a maga gesztenyéjét, nekem se segített senki" meg " az ilyen emberektől sajnálom a külföldi munkát" akkor minek írtál?

2009. okt. 4. 21:16
 4/4 anonim válasza:

Jól teszitek ,menjetek!

Igaz nyelvet kell beszélni,anélkül nem megy!

2009. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!