Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valakinek Las Vegassal...

Van valakinek Las Vegassal kapcsolatosan valamilyen tapasztalata? Esetleg ha ott el valaki irjon nekem. Szeretnek ismerkedni, ott elo magyarokkal.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 04:50
 1/2 anonim válasza:
voltam. szép.
2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb hely a világon. Pont holnap indulunk oda (nem szivatlak, tényleg). Évente 3-4szer megyünk ki, annyira tetszik. Ha mész, mindenképpen nézd meg a Cirque du Soleil "O" c. műsorát, mert elképesztő. A legjobb minőség/ár arányú étterem a Kabuki (japán), a Town Square Mall-ban. Kb. az összes szállodában megszálltam már ott, és mondhatom h az Aria a legeslegjobb, viszont kicsit drága. Az árhoz képest a legjobb a Palms Place, ami nagyon szép, csak nem pont a városközpontban van, úgyhogy ha ott szállsz meg, jobb, ha bérelsz autót, mert jó sokat költesz különben taxira. Ha van még kérdésed, rendelkezésedre állok :)
2011. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!