Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szombaton megyek a francia...

Szombaton megyek a francia országi lille-be és milyen hely és mi jót lehet ott csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi időre mész?

Én kétszer voltam egy-egy napra. Hangulatos kis város, nekem tetszett. Sétálj az óvárosban, menj a szigetre, nézd meg a kis ingyenes állatkertet (ingyenes), próbáld ki a biciklikölcsönző hálózatukat és akkor úgy még több mindent tudsz megnézni bringáról, csak fél óránként mindig tedd le, hogy ne kelljen sokat fizetni :)


Ami még érdekes lehet: nézd meg a metrót. Vezető nélküli, emiatt lehet érdekesség.


Biztos van még sok más, én most így hirtelen fejből ezeket tudtam. Ha csak egy napra mész akkor úgyis hamar elmegy az idő.

2013. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!