Kezdőoldal » Utazás » Európa » 19 éves lány, Angliában?

19 éves lány, Angliában?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most voltam kint, az iskolából, mert az az utolsó évem és ez volt a mi "utolsó osztálykirándulásunk" és beleszerettem a helybe... vissza szeretnék menni de véglegesen, csak azt nem tudom, hogy hogyan vágjak neki, valami tapasztalatot, esetleg tanácsot tudnátok nekem mondani/adni. :)

2013. máj. 3. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy 19 évesen még ne vágj bele. Tanulj nyelvet, szerezz egy szakmát, majd aztán gyere ki. Szakma nélkül itt is nehéz boldogulni. Szakmával és nyelvtudással azonban jók az esélyek.
2013. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vágj bele! Én 19 évesen nyelvtudás, pénz, minden ismerős NÉLKÜL mentem és költöztem ki. Eleinte persze nehéz volt, de már 3 éve kint élek. Ha kitartó vagy és nem futsz haza az első probléma után, akkor simán. Gondolom ismerős is lenne kint, nekem azóta már fél általános/középsulis osztályom költözött Angliába.
2013. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én 19 évesen nyelvtudás, pénz, minden ismerős NÉLKÜL mentem és költöztem ki. "


Ilyenekről én is hallottam, de sajnos az olyanok, akik semmi nélkül érkeznek, azok közül 10-ből 9-en haza is mennek 2-3 hónapon belül vagy még előbb. Felelőtlenség csak úgy kijönni nyelvtudás, szakma nélkül. De nekem mindegy, mindenki ott rontja el az életét, ahol akarja! A nagykövetség is azért adott ki közleményt, mert sok felkészületlenül nekivágónak, még hazaútra megfelelő pénze sem volt.

2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 goaus ***** válasza:
Ha tudsz angolul már kapsz állást, minimálbérért, amiből vidéken elvagy, Londonban már necces. Én is azt javaslom, angoltudás és egy jó szakma, onnan kis kitartással egyenes az út a sikerhez. persze dolgozni azt kell!:)
2013. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Menj ki bebiszitternek, ugynoksegen keresztul tudsz csaladot szerezni, ott elhetsz ingyen, kapsz zsebpenzt, nem is keveset, akar 1 evig is maradhatsz ott, vagy tobb ideig. Az alatt bejarhatod a helyeket, megismerhetsz mindent, tudsz baratokat szerezni akik esetleg segitenenek utana neked elhelyezkedni.

Ha erdekel a tema, akkor irj nekem, en most jelenleg kint vagyok Angliaban, bebiszitterkent.

2013. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele mindenképp, de ne dolgozni gyere, hanem au pairnek. Ez egy kényelmes állapot, mert biztosítva van a szállásod, a kajád és még zsebpénzed is van. Eleinte, pláne ilyen fiatalon tapasztalat nélkül erre a biztonságra szükséged lehet. Csináld 1-2 évig, tapasztald ki a lehetőségeidet és kezdj el tanulni valamit.

Amúgy én 20 évesen jöttem ki anno, nyelvtudás nélkül úgy, hogy külföldön sem jártam soha előtte. És akkor még EU sem volt, mert ez a 90-es évek vége volt. Ha ügyes vagy, van kitartásod és reálisan látod a lehetőségeidet lesz esélyed.

Sok sikert!

2013. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek a válaszokat, komolyan elgondolkodtam, az au pair-kedésen, tudtok esetleg jó ügynökséget?? :)
2013. máj. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!