Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia elcseszett hely lett a...

Anglia elcseszett hely lett a magyarok jóvoltából?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
miért lenne az?? A magyaroik jóvoltából? Tehát szerinted a magyarok elcseszték Angliát? Miért is?
2009. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
dehogyis!
2009. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Mi van?Mi közünk Angliához?
2009. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Mire gondoltal pontosan amikor leirtad a kerdesedet???
2009. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
77%
magyarország az elcseszett hely az ilyen iq fighterek miatt :D
2009. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs, de ez a hozzáállás. Annyira utálom ezt gonolkodás módot... Persze, mindenről mi magyarok tehetünk, ugyan már...-.-"
2009. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért irta ezt mert annyi magyar szeretne Angliába menni, mert mindenki attól várja hogy a sorsa jobbra fordul. Mindenesetre én sem értem miért lenne elcseszett? Ez még nem a máriahilfer a nyolcvanas években.
2009. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nikcsi ***** válasza:
90%

Meg ha a lengyeleket irtad volna....

Ebbol is latszik hogy nem tudod mirol beszelsz, 1 magyarra jut itt 100 lengyel a tobbi nemzetrol nem is beszelve. :) :)

2009. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 imike78 válasza:
91%
Az utolsó hozzászólónál a pont. Jelenleg Írországban dolgozom a legnagyobb Ír marhafeldolgozó egyik gyárában, és az arány itt is valami ilyesmi (és általában véve mindenhol). Szinte nem tudsz olyan helyre menni, hogy ne fuss bele egy lengyelbe (bár a helyzet javuló tendenciát mutat, csak Írországból állítólag 190e lengyel ment haza). Szóval, bár Én sem igazán értem a kérdésedet, egyetlen ország sem lett elcseszett hely a magyarok jóvoltából, sőt, a magyar munkaerőt szeretik, mert korrekt, jó szakemberek vagyunk (persze kivételek azért vannak).
2009. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
az utolsó hozzászólónak van igaza...dolgoztam angliában is és görögországban is. Mindenhol keresik a magyarokat, mert jól dolgoznak. Szerintem büszkének kellene lennünk arra, hogy magyarok vagyunk, akárhol is járunk éppen a világban. Nem értem miért csesznénk el bármit bárhol. Kérdező: ilyen rossz véleménnyel vagy a saját nemzetiségedről? Nem is értem hogy kérdezhettél ilyet?!
2009. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!