Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba szeretnénk...

Yvette85 kérdése:

Olaszországba szeretnénk menni nyaralni, nekem Bibione tetszik. Valami jó szállást tudtok? Eddig amit találtam mind szombattól szombatig van, mi hétfőn indulnánk és 10 napra mennénk, nem csak egy hétre!

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
www.booking.com-on érdemes keresgélni! Én egy ideje már csak ott foglalok szállásokat :)
2013. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg aztán az is számít, hogy mikor mentek ? Nem írtál dátumot. Húsvétkor mentek, júliusi szezonban, esetleg szeptemberben ? Sokszor ez dönti el az árakat...
2013. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Júliusban vagy augusztusban mennék.
2013. febr. 21. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Aug. 5-14 között (9 éjszaka), egy szoba, 236.600 Ft.

Hotel Ambassador hotel-bazinnal, terasszal, autóparkolóval, ingyenes WiFi-vel, 50 m-re a tengerparttl. Szerintem, full szezonban olcsónak, számít.

Cím: Via Del Cigno 43, 30020 Bibione, tel. +39 0431 43498

A Booking.com-on keresztül kell rendelni, itt már most csak egy szoba maradt a fenti dátumra, ahogy telik az idő, úgy drágul.

2013. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!