Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik Angliában kezdték el a...

Akik Angliában kezdték el a "nagy életet"! Hány éves korotokban költöztetek ki? És hány éves korban ideális kimenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 32 voltam mikor kijöttünk, de nem érdemes eddig várni.
2013. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En rogton kozepiskola utan kimentem az egyik legjobb baratommal, 18 evesek voltunk, eldegeltunk egy evig, tanultuk a nyelvet, dolgozgattunk, aztan a kovetkezo evben elkezdtunk egyetemre jarni, tavaly diplomaztunk es hazajottunk mindketten, most itthon dolgozunk.
2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak pár hete vagyok kint, 43 évesen. Két dolgot gondoltam át:


-hány évet kell még dolgoznom

-hogyan fogom otthon felnevelni a 3 gyermekemet


És jött a válasz: Mire várjak? Arra, hogy megjavul az ország gazdasági helyzete? Arra, hogy utolérjük nyugatot? arra, hogy nyugdíjas legyek és potom pénzből (ha lesz) vérezzek el egy bolt előtt?


50 felett is találnak munkát azok, akik kijöttek.


Nem tudom mennyi vagy, de ha messze a nyugdíj és már most gondolkodsz, akkor otthon már nincs sok esélyed! Van még erőd újrakezdeni? Akkor gyere!


Más kérdés, hogy hogyan ...

2013. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,18 éves vagyok.
2013. febr. 13. 17:22
 5/11 A kérdező kommentje:
De a kiköltözést csak olyan 20-21 évesen tervezem. Addig gyűjtök pénzt munkával.
2013. febr. 13. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:
25 éves voltam, de már sokkal korábban jöttem volna, csak még elvégeztem az egyetemet.
2013. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
18 éves vagyok, most fogok érettségizni és szeptemberben készülök ki.
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21, lassan öt éve
2013. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesen a legideálisabb kimenni, bár szerintem minél hamarabb, annál jobb. Én most vagyok 18 éves, jövőre érettségizem, de már 2 éve azon gondolkodom, hogy mikor juthatok el ebből a romhalmazból, amit mi országnak nevezünk. Minden vágyam tanár lenni, de éhbérért nem akarok megcsinálni egy diplomát, pláne ha nem vesznek fel államilag finanszírozottra. Lehet, hogy bekattanok és jövő nyáron felülök az első gépre, ami Londonba visz és lesz ami lesz. Csak annyit tudok, hogy itthon nem akarok maradni.
2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En 18 evesen jottem ki. Erettsegi utan!
2016. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!