Kezdőoldal » Utazás » Európa » 18 órás buszos utazásra...

18 órás buszos utazásra mekkora az ideális kézipoggyász?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl nagyot vinni, hogy kényelmesen utazzunk, de kettőnknek egy kis méretű sporttáska (kb 60 cm) talán nem lenne nagy. Most megyünk először busszal ilyen hosszú útra.
2009. aug. 20. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy inkább hátizsákot vigyünk?
2009. aug. 20. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen buszútra egy sima hátizsákba raktam a kaját, innivalót, könyvet, mp3 lejátszót, telót, iratokat. Ajánlom neked is, szerintem ez a legegyszerűbb megoldás.
2009. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerinted mind2en 1-1 hátizsákot vigyünk?
2009. aug. 20. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Bőven elég, még akár egy kicsi párna is belefér a kényelem érdekében és mellette még mindkét kezed is szabad, ha leszállsz (wc-szünet pl.) és magaddal vinnéd. Nekem bevált :)

2009. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi:)
2009. aug. 20. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképp 2 táskát javasolnék, mert ha elmentek pl. wc-re célszerű ha mindketten visztek magatokkal kis csomagot. Nagy táska 1 személyre se kell, viszont én ezeket mindenképp beleraknám a csomagba:

iratok, útlevél, zsepi, kis törölköző, fogkefe, fogkrém, fésű, izzadásgátló, mini/folyékony szappan kézmosáshoz, 1 váltás póló, papucs, kaja (gyümölcs!), italok, olvasnivaló, zene, kispárna.

Ja, és ha javasolhatok öltözéket, akkor mindenképp valami nagyon kényelmes szabadidőruhában menjetek, mert elég hosszú az a 18 óra! Jó utat!

2009. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam, hogy egy kis méretű sporttáskába pakolnék kajákat, meg inni stb kettőnknek, és még bele egy kistáska, amibe iratok, teló, pénz, fontosabb dolgok, és ezt vinném wcre, a kajás batyu meg maradhatna a buszon.

Köszi a válaszod:)

2009. aug. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!