Kezdőoldal » Utazás » Európa » London 16 éves vagy alatti...

London 16 éves vagy alatti mit jelent? Sürgős!

Figyelt kérdés
96 novemberben születtem,és szeretnék jegyet venni..16 éves vagyok de ebben az évben töltöm a 17et..vehetek diákot?Csak aki biztosan tudja az írjon kérem!

2013. jan. 10. 19:34
 1/5 anonim válasza:

egyedül akarsz kimenni? vagy mi?

nincs egy felnőtt aki segíthetne?

végső esetben hívd fel a tudakozót!

2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van felnőtt,csak sajnos nem vagyunk biztosak benne:(
2013. jan. 10. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az indulási időpontot nézd. Tegyük fel, hogy április 10-én utaznál Londonba de csak június 5-én töltöd be a 17 évedet. Akkor még 16 évesnek számítasz így vehetsz diákjegyet. Viszont ha az indulási és a visszaérkezési időpontban betöltöd a 17 évedet akkor már nem vehetsz.
2013. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diáknál gondolom nem a korod számít, hanem a diákigazolvány.
2013. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 16 éves vagy alatti azt jelenti, hogy MAXIMUM a 16. születésnapodon veheted igénybe.

Azért írja, hogy 16 éves vagy alatta.


Te már 16 év felett vagy Te tudod mennyivel. A 16. szülinapod után 16 év 1 napos vagy stb stb így tovább.


A MÁV-nál is van 26 év alattiak kedvezménye, amit 26 éves vagy 26 alatti vehet igénybe. Legkésőbb a 26. szülinapján érvényes. 26,5 évesen már nem 26 vagy 26 alatti az ember.

2013. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!