Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria melyik részére...

Ausztria melyik részére mennyünk, ahol vannak hegyek és tavak is? (Estleg szállás ajánlót is szívesen veszem)

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 09:00
 1/4 anonim válasza:

Mariazell nagyon szép, vagy tudom ajánlani a großglocknert.Igazából Salzburg tartományban vannak gyönyörű hegyek és tavak.....Bad Ischlnél is van tó és hegyek.Salzburgban,vagyis most a városról beszélek,ben ajánlom a megszállást, ha nincs sok pénze az embernek....jobb, hogyha valami picike kis helyen szálltok meg.ott kevesebbet kérnek el!De végül is a központban van a "Hotel Belmondo", ez egy 4csillagos szálloda.itt még nem is vészes az ár.saját tapasztalatból mondom, hogy szép.

Kirándulásra nemzeti park ebben a tartományban, a Hohe tauern nemzeti park.Itt egy címet is találsz :"www.hohentauern.at"

Megnéztem, hogy van e valami ismertető honlap, és találtam egyet ami nemcsak Salzburger Landról szól(magyar nyelvű): " [link] ez a link speciell csak salzburgra vonatkozik, de más tartományról is találsz érdekességeket, infókat.

remélem tudtam neked segíteni

2009. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Pénzed van Ausztriába utazgatni,de írni nem tudsz. Szánalmas.
2009. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Látom nem azért vagy itt, hogy tanácsot adj, hanem, hogy beszólj és esetlegesen irigykedj!
2009. aug. 27. 08:54
 4/4 anonim válasza:

Kitzbühel mindenképp oda menjetek 600 km bp-től gyönyörü

hegyek tavak salzburgig autópálya után bundesstrasze de megéri télen kedvelt síövezet lehet nyáron tűrázni ejtöernyőzni 2 felvonó visz 1600méterre hs dzállás kell irj privit tudok segiteni

2009. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!