Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban élők! Tudtok nekem...

Svájcban élők! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egy olyan személyt keresnék, aki Svájcban él, dolgozik, és jár Magyarországra is. Az ottani Apple boltból szeretnék vagy egy iMac-et, vagy egy Macbook-ot venni. Mivel jóval olcsóbbak, gondoltam így oldanám meg a vásárlást... Személyesen átvenném, ha kell utazok M.on- belül.


Köszönöm.



2012. dec. 2. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor simán megéri kimenned. Dehogy 20e a jegy. Akár 290-ért is vehetsz wizzairnél per irány, csak annyi a gáz, hogy két naponta van csak járat. Akkor meg szállás kell stb. Szóval akkor már kösd össze egy svájci 2 napos kirándulással, ne csak a gép miatt menj. De még így is simán megérheti ha ekkora a különbség!
2012. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Látszik hogy nem sokat repültél még. Szerinted ki fog eladni 290Ft ért repgyegyet? Ébredj már fel
2012. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ok, nem 50ezer a különbség hanem 82 MNB vel számolva. De akkor is. Repjegy két irányban (nem 290Ft-al számolva ugye...), ha csak 2 naponta van járat mint ahogy előttem egy nagy tudású írta akkor szállás is kell. Plusz valahogy még haza is kell hozni. Wizzair nem fog érte felelősséget vállalni a csomagtérben, és gondolom nem akarod hogy törjön. Akkor +egy repjegy hazafele.

Azért sok sikert :)

2012. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Látszik hogy nem sokat repültél még. Szerinted ki fog eladni 290Ft ért repgyegyet? Ébredj már fel"


Most komolyan kérdezed? Mert akkor itt a válasz:

Ryanair, wizzair... Jelen esetben a wizzairnél tudok ennyiért venni.


És nagyon durván mellélőttél. :DDD Idén több, mint 20x repültem, hasonló árakon. Persze volt már jegy, amiért 1500Ft-ot is fizettem.



Amíg egyesek hitetlenkednek, addig mások repülnek, akár csak a buli kedvéért is. :)


Téves elképzelés

2012. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Látszik hogy nem sokat repültél még. Szerinted ki fog eladni 290Ft ért repgyegyet? Ébredj már fel"


Hát idén eddig több, mint 20x. Az ezek szerint nem soknak számít, de majd ha már több lesz akkor átgondolom. Lehet, hogy felébredek és rájövök, hogy ez meg se történt! Jajj... na remélem nem komolyan írtad, mert akkor sajnos nagyon tájékozatlan vagy. De ha igen, az se gond, valakinek drágán is kell repülni ahhoz, hogy mások olcsón tudjanak. :) Hisz a társaság összességében nyilván nem veszteséges.

2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mutass egy 290Ft-os jegyet...
2012. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!