Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban élők! Tudtok nekem...

Svájcban élők! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egy olyan személyt keresnék, aki Svájcban él, dolgozik, és jár Magyarországra is. Az ottani Apple boltból szeretnék vagy egy iMac-et, vagy egy Macbook-ot venni. Mivel jóval olcsóbbak, gondoltam így oldanám meg a vásárlást... Személyesen átvenném, ha kell utazok M.on- belül.


Köszönöm.



2012. dec. 2. 11:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy Január-Február között tudnám megvenni a gépet..
2012. dec. 2. 11:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét :)
2012. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem mész ki te magad? Ha már hajlandó vagy utazni is érte. Vagy nem hagyhatod el az országot? Megbíznál egy idegenben? És ha eltűnik a pénzzel, vagy nem azt hozza amit szeretnél? Nem értelek...
2012. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát igazából úgy gondoltam, idehozza, és kifizetném..

Valamilyen úton-módon megpróbálok kijutni Svájcba.. Ha így nem jönne össze..

2012. dec. 2. 14:09
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Te el vagy tévedve. Ki lenne hajlandó több száz ezret megelőlegezni neked? Az ilyesmit inkább intézd el magad.
2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet ráveszem magam és kinézek a téli szünetbe.. Csak suli miatt kevésbé ér rá az ember.. :D
2012. dec. 2. 17:06
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Genfbe tucatjával vannak 290Ft-os jegyek wizzairnél... szerintem is inkább menj ki.
2012. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) Viszont ha megveszem kint, hogyan fogom tudni hazahozni ? Repülőgépen nem lesz valami baja? Pl benyomódik, elejtik, valami? Plusz költségek... ?
2012. dec. 4. 13:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy én nézem az alap iMac modell összesen 50ezer Ft-al olcsóbb mint Magyarországon. Nem biztos hogy így megéri kiutazni érte. Repjegy Wiizairnél kb 20ezer Ft ha kézi csomagként hozod. Ez azt hiszem nem is fog menni mert akkor már más táska nem lehet nálad és valószínűleg a méretbe sem fér bele. Speckó csomagként pedig:


Utastérben fuvarozott speciális poggyász


a) Törékeny és nagyméretű tárgyak, hangszerek


Azon tárgyak számára, amelyek sem az ülés alatt, sem a fenti csomagtárolókban nem férnek el, az utasnak a foglalás során külön ülést kell foglalni, és a teljes árú viteldíjat megfizetni. A foglalás megtehető online, a vezetéknévhez az utas vezetéknevét, az utónévhez az "EXST" megnevezést írva.


Sztem nem fog menni...

2012. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos 100 ezer forint az az 50.. :D
2012. dec. 4. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!