Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországra hogyhogy ennyi...

Magyarországra hogyhogy ennyi turista jön?

Figyelt kérdés

2011-ben 10 250 000 turista jött az országba. Ez elég sok, más országokkal összehasonlítva. Magyarország benne van a 30 leglátogatottabb országban az egész világon.

A világhírű Egyesült Királyságba 2011-ben 29 192 000 turista ment, míg Ausztriába 23 012 000, Svájcba 8 534 000, Csehországba 8 775 000, Lengyelországba 13 350 000, Romániába mindössze 1 515 000, Szlovákiába 1 460 000, a turistaparadicsom Görögországba 16 427 000, Portugáliába pedig 7 432 000...


Persze jöhetne sokkal több turista is Magyarországra, de én még ezen a 10 millión is meglepődtem... Hogyhogy ennyi jön ide?


Forrás: [link]


2012. okt. 21. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is van

1. Sok magyar "reklámozza ű" külföldön a hazáját.

Ahogy én is. Így én is boldogan fogadtam vendégként az angol barátaimat amikor ide jöttek nyaralni

2. Egyre jobb a reklámja a magyar turizmusnak, és egyre több embert érdekel a dolog

3. Azért azt nem tagadhatjuk, hogy Magyarország nagyon szép ország. Gyönyörű tájakkal, építményekkel, kultúrával rendelkezik. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg termálfürdőnk van amivel nem sok ország dicsekedhet.

2012. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Magyarország egyszerűen gyönyörű! És számtalan bája van: Budapest egy csodálatos fekvésű város, elképesztően szép a Duna két partján, a hegyei, a Citadella, a Vár, a Halászbástya verhetetlen élmény! Gyönyörű a panorámája! Szépek a lányok és sok könnyen kapható szépség van a turisták számára köztük is. A Balaton meseszép, ezeket csak mi nem látjuk, mert nekünk már megszokott. Bár én soha nem tudom megszokni! Mindig elkápráztat! Fantasztikusak a boraink is! Miért ne jönne ide sok turista?
2012. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

Ki kéne tiltani az országból a túristákat, nézzetek rá Párizsra: A párizsiaknak már egy normális, nyugodt pillanatuk sincs a városban, mert mindenhol túristák hada vonul, vihogva, illetlenül, ignoránsan.



Nem kéne hagyni, hogy ez legyen az ország fő bevételi forrása, újra kéne éleszteni a gyárakat, az ipart, mint régen, nempedig kiállítani magunkat a külföldiek előtt, hogy úgy bámulhassanak ránk, mint a cirkuszban szokás a majomra.

2012. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Budapest minden, csak nem gyönyörű. Koszos, piszkos, rossz a közbiztonság. Az éttermekben becsapják a vendéget. Hiába van néhány szép épület, ezeket nem ellen súlyozza.
2012. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

22:03!


Te egy vérbeli kommunista lehetsz! A turizmus egy városnak, országnak mindig jó. Ha jönnek a turisták, ők itt költik el a pénzüket, tehát a városnak/államnak ez bevétel. Jelenleg Magyarországnak fontos lenne a turizmus, mert nincs belső fogyasztás, így a turisták legalább ide költik a pénzt, ezáltal nem kell bezárni a kávézókat, stb.

2012. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Budapest minden, csak nem gyönyörű. Koszos, piszkos, rossz a közbiztonság. Az éttermekben becsapják a vendéget. Hiába van néhány szép épület, ezeket nem ellen súlyozza."


Mondj egy nagyvárost, ami nem koszos, piszkos és rossz közbiztonságú. A turistáknak való kirakatrészek itt is szépek.

2012. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

OFF


22:11!


Nem nyert. Viszont én is tippelhetek? Te egy tipikus narancs vagy, aki szerint mindenki kommunista, aki tovább lát az orránál és nem dől be a "vezér" hazugságainak.


ON

2012. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapestet én sem szeretem, és igen sok tiszta nagyváros van Európában, Budapestnek van mit fejlődnie. De Mo. népszerű lehet a történelmi emlékek miatt, gyönyörű tájak, fürdők (Mo vizei híresek), építészet. Ja és olcsóbb egy kicsit mint pl egy tengerparti utazás a francia riviérán, szóval ha egy nyugati nem tengerparti hangulatban van akkor inkább megy Prágába vagy Budapestre..

Ezek az adatok amúgy engem is megleptek.


Hármas! Sajnálom hogy Mo-n ilyen alacsony IQ-val rendelkező emberek élnek mint te. "ki kellene tiltani az összes turistát". Ez komoly? Attól még hogy ellene vagy az utazásnak, tanulásnak új kultúrák megismerésének nem kéne a sötétségedet másra erőltetni. Mert ugye ha te nem engednél ide be senkit, akkor evidens hogy te se utazz máshová ha ezt az elvet vallod. A turisták többsége megtiszteli az adott országot és persze vannak ignoránsak is köztük, de nem az a megoldás hogy kitiltani mindenkit. A magyar egy bölcs toleráns öreg nép, még akkor is ha van köztünk egy-két ilyen sötét mint te aki szégyent hoz Mo-ra.

2012. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Szépek a lányok? Én csak egy csomó agyonsminkelt, repedtsarkú, nagyképű, önimádó p*csát látok. -.-
2012. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!