Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Montenegróval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudna mesélni valaki aki már járt ott? Mire kell odafigyelni? Mit kell oda vinni? Milyenek az emberek? A járműveket mennyire kell ott félteni? stb....
2009. aug. 7. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mi Budván voltunk.szép hely,az emberek vendészeretők...még jó.h.szeretik a turistákat..belőlünk élnek...de elég nyugisak,nem sietnek el semmit..boltok kinyitása stb..bár ez a legtöbb tengerparti népre igaz...


a gyorshajtást szigorúan veszik.közbiztonság átlagos..nem sokban különbözik attól mintha Horvátországba mennél.


a kaják finomak,parkolni a nagyobb városokban kicsit nehézkes,hamar büntetnek ha nem fizetsz...kb.ennyi

2009. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#vendégszeretőek
2009. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már elkéstem a válasszal, mert időközben voltatok Montenegróban. Nekem nagyon tetszett. Feltétlenül menjetek el a hegyekbe (Durmitor), a csúcsokon nyáron is vannak hófoltok, csodálatos élmény! Másodszor próbáljatok ki egy raftingot a Tara folyón, viszonylag olcsó és nagy élmény. Harmadszor a tengerpart: gyönyörű és jóval olcsóbb, mint Horvátország. Ha szállás érdekel, meg tudom adni, hogy mi hol voltunk.
2009. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!