Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok olyan cégről, vagy...

Tudtok olyan cégről, vagy egyénről, aki Angliából időnkét hazajár kocsival és vállalja, hogy hazafuvarozzon nagyobb méretű terméket, játékot stb?

Figyelt kérdés

Szeretnék az ottani ebay-ről rendelni egy-két dolgot, de méretük miatt nem postázzák, így kéne találnom valakit, aki ilyen esetben elhozná a megrendelt terméket.

Nyilván az lenne a legszerencsésebb, ha a termék és az illető is közel lenne egymáshoz.


2012. okt. 12. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, és mindig kocsival megyünk haza..

Mi lenne az a dolog amit haza kéne vinni? És ami a lényeg itt Angliában hogy kell átvenni a csomagot. Mert itt kint sem postáznak mindig, sokszor személyesen kell átvenni az árút.

Egyébként vannak fuvarozási cégek akik szállítanak haza csomagot.

Vagy itt van ez. Itt csomagot is tudsz intézni hogy vigye valaki haza neked.

[link]

2012. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, írtam privit.
2012. okt. 12. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privit.

Kent nekem nagyon messze van. Kent London mellett van. Én Oxford mellett élek.

Amit linkeltél játék az licitáláson van.

Nincs ismerősöd Angliában?? M ert ilyen játékokat szinte fillérekért árulnak a carboot piacon. Nemrég vettem én is a barátnőm kislányának mindössze 5 fontért ezt a két játékot..

[link]

[link]


Ha tudsz keres olyan magyarokat akik Londonban vagy mellette élnek, mert nekik közel van Kent.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de nekem nagyon sokba kerül a benzin hogy Kentbe oda-vissza menjek egy játékért.

2012. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ilyeneket itthon is lehet kapni, nem?
2012. okt. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiket kinéztem azokat még nem láttam itthon. Pontosabban a hintát, amit kinéztem már régóta, volt a teszveszen egyszer, de nagyon felment a licitje, míg Angliában fillérekért hozzá lehetne jutni. Írok privit ismét, hosszabban...
2012. okt. 13. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Carboot piac szinte minden angol városban van. Voltaképpen az emberek kimennek kocsival a piacra és pár pennyért vagy fontért eladják a dolgaikat. PL: Kinőtt gyerekruhák amiket alig vagy egyáltalán nem hordott a gyerek. Megunt játékok, vagy felesleges dolgok. Rengeteg hasonló játékok vannak kint. Szoktak lenni ilyen kis hintázók is. Amit linkeltem 2 játék a carbooton vettem.

Sokszor eladják a kapott ajándékokat (eredeti csomagolásban, még ki sem bontva) Főleg karácsony után árulnak új dolgokat olcsón..

Írod hogy van ismerősöd kint. Próbálj vele beszélni, hátha jár carboot piacra. Az helyben van.

Az a baj az ebay-el, hogy ilyen dolgokat csak akkor érdemes rendelni ha szinte helyben van. Írtam hogy Oxford mellett élek, de nem Oxfordban. Nekem már Oxford is benzinbe igencsak húzós mert tankolnom kell.(50 km-re lakom tőle) Nem biztos hogy neked megérné az, hogy megvedd X fontért a játékot, majd kifizesd nekem a benzin árát. (mert ugye az nekem is pénzbe kerül) Ennyi pénzért már otthon is megveszed..

De ha helyben van eladó játék, és jó a nyári időpont neked akkor haza is vihetném..Budapestre. De hinta kukacot nem tudok hazavinni, mert nekem is van csomagom amit haza kell vinnem, és a csomagtartó mindig tele van. A kukac majdnem elfoglal egy egész csomagtartót...

2012. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!