Kezdőoldal » Utazás » Európa » Southwest Londonban elek,3...

Southwest Londonban elek,3 honapja, nem talalok munkat, irnatok nekem nagyobb ugyneksegeket? Voltam mar de keves sikerrel, vagy tudtok munkalehetosegeket magyarokkal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
valami étterembe biztosan felvesznek "kuktának"..hány éves vagy?
2012. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
29 ferfi, 35 helyre kuldtem el a cv-met, semmi valasz, felesegemmel es a kislanyommal vagyok kinnt,
2012. jan. 7. 12:45
 3/21 anonim ***** válasza:

"35 helyre kuldtem el a cv-met"


Már ne is haragudj, de 3 hónap alatt csak 35 helyre küldted el a CV-det? Az nagyon kevés! Járd a várost, a környéket és "kilincselj" a munka után éttermekben, kávézókban, stb. Az ügynökségeknél pedig legyél rámenős, menj be többször, mert mivel sok a pályázó, ezért azt veszik fel, aki rámenős és akinek megjegyzik az arcát! Tapasztalat! Az angol nyelvtudásod milyen? Mivel 3 hónap alatt nem találtál melót, lehet hogy az a gond. Mint mondtam, küldj több CV-t, mert a 35, 3 hónap alatt az nagyon kevés. A volt lakótársam 1 hét után, a másik srác pedig 2,5 hét után talált munkát. Én is nagyon hamar találtam, de én informatikus vagyok, nekem talán könnyebb volt.

2012. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen szinten beszélsz Angolul?
2012. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az angolom gyenge,erettsegiztem belole....ennyi, most is tanulom! De akkor remenosebb leszek, csak jelenleg teljesen le vagyok hangolva....mindegy koszi a valaszokat, mindenesertre, ha tudtok nagyobb ugynoksegeket irjatok meg legyszi, koszonom
2012. jan. 7. 17:36
 6/21 anonim ***** válasza:
És most a tartalékaitokat élitek fel?
2012. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az most elfogyik 9-en, mert ami maradt azt be kell fizetni a lakasba :(
2012. jan. 7. 19:55
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, használható angol nélkül felelőtlenség kijönni, mert mosogatni sem nagyon vesznek már fel így.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az szép. :S

Én hallottam, hogy vannak kint olyan melók is, hogy kutyasétáltatás meg hasonlók. Ilyennel még nem próbálkoztál?

Most ha kapnál is állást, akkor is leghamarabb abból egy hónap múlva látnál pénzt.. addig mit csináltok?

2012. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy 1 hónap múlva látnál pénzt. Sokkal több az olyan hely ahol hetente, vagy 2 hetente fizetnek.
2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!