Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bőröndméret Ryanair-nél?

Bőröndméret Ryanair-nél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 55x40x20 cm és 10 kg. A reptérre kihelyezett "dobozok" mennyi plusz cm-t engednek meg?

2012. júl. 31. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A papírkarton semennyit, a fémketrecnél van 1-2 plusz centi a 20-hoz képest.
2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne játsz ilyenre. Bár ha neked megéri kb. 20ezer forint esetleges kiadását...

Szóval szerintem inkább legyen 2 centivel kisebb, mint 1-gyel nagyobb az a csomag. Vagy legyen összenyomható, puha bőrönd legalább.

2012. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm köszi, azt hallottam, h ők nem veszik olyan szigorúan, mint mondjuk a Wizz.

És most 50 EUR a csomagfeladás pótdíja. A meglévő bőrőndöm 22 széles, akkor az még jó lesz :)

2012. aug. 2. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem veszik olyan szigorúan hanem szigorúbban veszik :-)

Mondjuk mindkét cég szigorúan veszi. Illetve néha van nagy ellenőrzés, néha kisebb. Azért a wizz fémkerete barátságosabb abból a szempontból, hogy ott lehet beletömni és ha sikerül akkor nyertél. Ryanair papírdobozába aligha nyomhatsz bele bármit is, mert nyilván nem fogják engedni hogy szétszaggasd a dobozt esetleg a beleerőltetéssel.


Szóval amit hallottál, rosszul hallottad szerintem. Egyformán lehúznak, de a Ryanair magasabb összeggel illetve a Ryanairre talán jobban igaz az, hogy ahol csak tud, elveszi a pénzed. :) Például ha nem nyomtatod ki otthon a beszállókártyát, hanem a reptéren kell az a wizzairnél néhány ezer forint. A Ryanairnél van vagy 20 ezer..

2012. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] itt olvastam
2012. aug. 6. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!