Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi lehet az oka, hogy míg...

Mi lehet az oka, hogy míg Spanyolországba inkább európai turisták mennek, addig Olaszországba Európán kívüliek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem ezt ilyen nagyon nem lehet elkülöníteni, de ha valami mégis van, akkor az max annyi, hogy Olaszországba talán több Európán kívüli turista megy (ebben sem vagyok ám biztos), ennek pedig az lehet az oka, hogy a híres olasz helyek, mint pl. Velence, Róma, Milánó sokkal jobban benne vannak a köztudatban a világ többi részén is. De mondom, szerintem ez így nem igaz, amit írtál.
2012. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olaszország

amerikaiak - 3,9 millió fő

japánok - 1,2 millió fő

oroszok - 0,9 millió fő

kínaiak - 0,7 millió fő

ausztrálok - 0,6 millió fő

kanadaiak - 0,6 millió fő


Spanyolország

amerikaiak - 0,9 millió fő

japánok - nincsenek benne a TOP15-ben

oroszok - nincsenek benne a TOP15-ben

kínaiak - nincsenek benne a TOP15-ben

ausztrálok - 0,5 millió fő

kanadaiak - nincsenek benne a TOP15-ben


[link]

[link]

Attól még hogy te ebben kételkedsz, ez valóban így van.

2012. júl. 31. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Továbbra is kételkedek benne, Olaszországba pl. oké, hogy 3,9 millió ember érkezik az USA-ból, de nagyon sok olasz kivándorló él az USA-ban, ez biztos megdobja a statisztikát. A kérdésed ráadásul azt sugallja, mintha Olaszországba nem annyira utaznának Európából, pedig hát onnan is rengetegen látogatják.
2012. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert Olaszország tényleg felkapottabb hely a tengerentúlon, főleg Róma és Velence. A tengerentúli keresztény zarándokok is szép számban keresik fel.

De én is érdekesnek találom ezeket az adatokat, mert a spanyol tengerparton, főleg Costa Brava-n elég sok az amerikai turista.

2012. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!