Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csehországba melyik utasbiztos...

Csehországba melyik utasbiztosítást válasszam?

Figyelt kérdés
Az otp-nél van számlám, és hétvégén Csehországba utazom két és fél hétre táborozni. Alap helyzetben nem gondolnám úgy hogy szükségem lehet biztosításra, de talán jobb félni mint megijedni, ezen a pár ezer ft-on ne múljon a biztonság érzetem. Ki váltottam az eu biztosítási kártyát, és azt olvastam bázis és exkluzív csomagok közül lehet választani. Bázis az alap, családi nyaralásokhoz ajánlják, exkluzív pedig, ami más kontinensre jó avagy extrém programok esetén. Én úgy tudom, mi vadvizi evezni, hegyi bicajozni, túrázni, ilyesmiket is fogunk csinálni, ezért a pár napért érdemes a drágábbat választani vagy bízzak abban, hogy ha ilyen program közben van baj, akkor is biztosít a másik csomag?
2009. júl. 13. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az eus biztosítás az orvosilag igazolt esetekig lát el. Vagy is nekem viszketéses alergiás tüneteim voltak, és megnézett, írt fel gyógyszert és ha nem múlt volna el akkor vissza kellett volna mennem. Mivel ti olyan dolgokat is fogtok csinálni ami extrém sprotok közé tartozuik, így az utasbiztosításból is azt kell választani amelyike erre kiterjed. Mert sok utasbiztosítás olyanra nem terjed ki ha hegyröl gurulsz le nagy sebeséggel és elesel, vagy vadvizi evezésre stb..
2009. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!