Kezdőoldal » Utazás » Európa » 28 ezer forint költő pénz egy...

28 ezer forint költő pénz egy hónapra Spanyolországba elég?

Figyelt kérdés
Szállás, kaja lesz, rokonnál leszek, 100 eurót viszek ki, plusz kint kapok kb 10 ezer forintnyit még, meg lesz nálam bankkártya is.
2012. júl. 12. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30 nap napi 10 eurót számolj azért meg ha már ennyi időre mész illik a kajába beszállni. én legalább 400€-t vinnék mert ugye ajándékok ott is költekezek..
2012. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egy kislányra vigyázok, és még kapok ott pluszban zsebpénzt, pl fagyira meg ilyenek. Na mindegy, ennyi eurót váltottunk, 40 ezer forint remélem elég lesz, mert csak "extra" dolgokra kell. (Ezt ők mondták.)
2012. júl. 12. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként kapsz mindent, akkor elég.
2012. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kiábrándítani, de 40ezer Ft Spanyolországban, csak néhány fagyira meg szendvicsre elég.


Mindenképpen legyen nálad tartalék, mert mi van, ha valami gebac van??

(Legalább 500 Eurót vinnék, főleg, hogy egy hónapról van szó)

2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát már itt vagyok, van nálam bankkártya is ha "gebasz" lenne, meg az unokatesóm nyilván segíteni fog. de mint mondtam nem kajára kell ez a pénz. mindegy, azért köszi a válaszokat.
2012. júl. 14. 02:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!