Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elhagytam a személyimet? Sos?

Elhagytam a személyimet? Sos?

Figyelt kérdés
Ma buli után hajnalba hagytam el a személyi igazolványomat és szerdán utaznék Németországba már le van foglalva a busz meg minden kint vár a meló nem lehet elhalasztani semmi féle képpen, holnap mennék a jegyet kifizetni Budapestre(ez a cseh-buszjárat)szerintem itt is kérnek személyit hogy kifizetem meg minden adatot. Mit tegyek?Holnap megyek csináltatni személyit ideiglenest gondolom adnak,azt elfogadják kint Németországban? Vagy sürgősségit vagy valamit nem lehet kérni.Van egy ismerösöm ott a hivatalban és remélem nem kell idöpontot kérni és adnak ideiglenest de hát semmi nem biztos.Mit tegyek?Fontos ez a meló nekem muszáj mennem.
2012. júl. 8. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogosítvánnyal, vagy útlevéllel is tudod addig magad igazolni, ameddig el nem készül az ideiglenes személyid.
2012. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogosítvánnyal csak belföldön igazolhatja magát...
2012. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs jogsim és útlevelem már lejárt régen.
2012. júl. 8. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ideiglenest is elfogadják elvileg, de ebben nem vagyok biztos. Amúgy a tanulság az, hogy útlevelet is csináltatni kell, ha lejárt. Azt veszem észre, hogy mióta beléptünk az EU-ba, azóta az emberek 95%-a sz@rik az útlevélre, aztán meg bajban vannak, mert nincs útlevelük, és személyiük sem. Bár a személyi is elég az utazáshoz, azért az útlevél az igazán jó dokumentum az utazáshoz.
2012. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!