Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már Korfun? Tapasztala...

Ki volt már Korfun? Tapasztalatokat/ véleményeket várok!

Figyelt kérdés
Véleményetekre lennék kíváncsi, kinek hogy tetszett a hely! :) Néztem van buszos utazás is, esetleg van e köztetek olyan, aki bevállalta már? És kb mennyi idő volt? Előszezonban Sartin voltunk, nagyon de nagyon beleszerettünk Görögországba, ezért utószezonban még szeretnénk visszamenni, viszont a repcsis utazások jóval drágábbak :(

2012. júl. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én elég sokszor voltam már Korfun, nagyon szeretem ezt a szigetet, de igazából egész Görögországot is imádom!

Mi mindig repülővel mentünk, nem merném busszal bevállalni, de biztos túl lehet élni.

Sartihoz képest más világ, nincs annyi magyar, se ott dolgozó se turista. A sziget nagyon változatos, érdemes autóval körbejárni.

2012. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyiből lehet megjárni repjeggyel aug. végén, szept. elején? kb?
2012. júl. 3. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenen múlik, hogy mennyibe kerül egy nyaralás.

Mi júli elején-közepén szoktunk menni, de már márciusban lefoglaljuk az utat, így olcsóbb, mint a last minute.

Számít az is, hogy milyen szállást akartok, önellátót félpanziót vagy teljes ellátásost. Utóbbi szinte csak a nagy szállodákban van, ezek a szállodák pedig gyakran a városok határain kívül, tehát a központba be kell buszozni, ha este sétálni, nézelődni akartok, vagy nap közben egy jót strandolni, a szállodák strandjai nem a legjobbak.


[link] ezek az apartmanok

2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link] bár ezek júliusi időpontok, viszont ha nyaralni mész ajánlom ezt az oldalt, néha vannak 50%-kal leértékelt utak, satöbbi :))

és szerintem még nézz szét utazási irodáknál last minute akciók iránt :))


és most a kérdésre válaszolva: nekem nővérem volt korfun nyaralni, nekik nagyon tetszett és szép helyen is voltak, sajnos erről így többet nem tudok mondani

2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!