Kezdőoldal » Utazás » Európa » A reptéri ellenőrzésnél ki...

A reptéri ellenőrzésnél ki kell vennem a laptopomat a táskájából? A laptopos táska egy kézipoggyásznak számít, vagy vihetek egy kézi táskát is mellé?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egynek számít sajnos, és szerintem ki kell venni, eddig én mindig úgy láttam, hogy aki laptopot hoz, az kiveszi a táskából. De úgyis ott lesz egy őr melletted, amikor kipakolsz a zsebedből, tőle megkérdezheted, vagy rögtön mondani fogja, hogy mit kell csinálnod.
2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kézitáskába belerakhatod a laptoptáskát, ha belefér. És akkor fel tudod vinni mindkettőt.
2012. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fapadossal mész mint például a wizzair vagy ryanair akkor csak egy kézipoggyászt vihetsz fel.

Viszont ha nemzeti légitársasággal mész mint a klm vagy british airways akkor felvihetsz egy kis méretű bőröndöt és egy laptoptáskát/kézitáskát/kameratáskát.

És igen ki kell venni a laptopot de úgyis fognak szólni. :)

2012. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Wizzairrel megyek és easyJettel. Sajnos nincs olyan táskám, amibe beleférne a laptop:(

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!