Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba érettségi és szakma...

Londonba érettségi és szakma nélkül, dolgozni, élni? Kezdő pénzel lehet-e?

Figyelt kérdés

még nem végeztem el a középiskolát, nincs érettségim se szakmám, de nagyon mennék külföldre, tesóm is kint él érettségi és szakma nélkül ment ki már másfél éve megél Londonban,

érdemes lenne hozzá kimennem? az angol tudásom társalgási szinten olyan közepes..

van 400e forintom, az meddig lenne elég ott megélni munka nélkül? és annyi idő alatt találok-e munkát ott szakma és érettségi nélkül, csak 8 általánossal?


2012. máj. 3. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed "Londonba érettségi és szakma nélkül, dolgozni, élni? Kezdő pénzel lehet-e?"


A kiegésztíésnél írod, hogy "tesóm is kint él érettségi és szakma nélkül ment ki már másfél éve megél Londonban"


Ha a tesód tud segíteni, akkor igen, egyébként a 400 kevés.

2012. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én sem értem.Ha kint él a tesód érettségi (ami itt kint amúgy sem ér semmit) és szakma nélkül és boldogul Londonban,akkor miért nem tőle kérdezed meg amit tudni akarsz?Hiszen amúgy is hozzá mennél ki nem??

Ha valaki akkor a tesód mindent el fog tudni neked mondani,mert ő ismer téged,tudja mennyire tudsz spórolni vagy milyen igényeid vannak.


Ha engem kérdezel akkor én azt mondom,hogy ha nem szobalányként akarsz dolgozni akkor nem árt ha van egy szakmád vagy valamiben gyakorlatod.

2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatni meg ilyesmit lehet... Egymagad nem hiszem hogy meg tudnál élni, lakótársakkal lehet viszont olcsóbban lakni... Kérdés neked elég-e egy ócska meló + 1-3 emberrel együtt lakni...
2012. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
400ezer forint tartani fog kb. egy hónapig. de lehet, hogy addig se. munkát erőteljesen kétlem, hogy találsz, munkanélküliség van itt is, sorban állnak az angolok is a munkáért. a mosogatásért is, mást meg tuti, hogy nem fogsz találni.
2012. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szaktudás, nyelvtudás nélkül minimálbérért fogsz dolgozni és nem mindegy hogy hány éves vagy, mivel a minimál órabér ettől függ:


£6.08 - 21 felett

£4.98 - 18-20 év

£3.68 - 16-17 éves


Tehát 18 év alatt nagyon keveset fogsz kapni a londoni árakhoz képest. Ezek ráadásul bruttó bérek.

2012. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!