Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Bp. -ről Párizsba megyünk...

Ha Bp. -ről Párizsba megyünk kocsival hárman, akkor kb mennyit kell beleadnom a benzinpénzbe?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit a sofőr kér.
2012. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor odaértek Párizsba, összeszámolja a sofőr hogy mennyi a benzinköltség, melynek neked 1/3-ad részben ki kell fizetned.
2012. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. fejenként 40 ezer forint lenne, de ez csak a Bp-Párizs oda vissza (2*20ezer). de még lesznek autópályadíjak, meg attól is függ, h ott hány napot vagytok, ott is furikáztok-e erre-arra. Marhára nem éri meg így kocsival menni, miért nem repülővel mentek?
2012. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ilyen sok? :( Nekünk nincs kocsink, ezért nem vagyok képben az árakat illetően.

A rokonok itt lesznek egy ideig Mo.-on, utána mennek vissza, és én mennék velük a kocsiban. Azt hittem, így olcsóbb, mint a repcsi vagy a busz.

2012. márc. 31. 10:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!