Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Dolgozni megyek külföldre, miket vigyek magammal, úgy hogy kb 1 sporttáskába és egy kézi táskába pakolhatsz.
2012. febr. 22. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-pár ruhát

- papírjaidat

- pár gyógyszert

- könyvet

- ha van laptopot

- fényképezőgép (eleinte mindig fényképezni fogsz)

piperecuccokat a kedvenc parfümödön kívül nem nem kell vinni,hiszen külföldön mindent olcsóbban szerzel be(főleg Angliában)

Ha Angliába jönnél,akkor hozzál meleg ruhát,és esőkabátot..Jó ha van.

2012. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
100%
A mobiltöltődet. Ezt rendszerint mindenki elfelejti :-) Egyébként meg azokat a holmikat, amiket az első mondott.
2012. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel az előttem szólóak sokat mondtak, így én is mondok még. Vigyél magaddal meleg ruhát, esőkabátot esernyőt mindenképp. Vigyél nyári ruhát is vagyis ha esetleg olyan idő lesz hogy meleg van, sosem lesz rossz ha van nálad. Telefon töltő a leg alapvetőbb dolog aminek nálad kell lennie. Készpénz, akár ottani fizető eszköz pl.: euró hogy ne halj éhen. De vigyél még pár ezer forintot is biztos ami biztos. Ezenkívül papírjaid alapvető gyógyszerek, fájdalom csillapító meg ezek. A legfontosabb, tapasztalatból mondom legalább egy napi kaja legyen nálad, mert nem tudom mikor hogy és milyen körülmények között fogsz megérkezni és sose rossz ha van kéznél kaja.
2012. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bánomisén ***** válasza:
Ja! Ha esetleg Angliába jössz, akkor útlevelet is hozz magaddal, az itteni ügyintézéshez szükség lesz rá. Például egy csomó bankban nem fogadják el a magyar személyit (EU ide vagy oda), útlevelet kérnek, viszont folyószámlát meg nyitnod kell, hogy oda tudják utalni a béredet.
2012. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hova mész?

Mert akkor ruhát, töltőket, konvertert (ha kell), bankkártyát, megfelelő papírokat (útlevél, EUs TB-kártya).


+1 én magyar elosztót is szoktam vinni, ha esetleg egyszerre kellene tölteni két telefont meg egyebet.

2012. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!