Kezdőoldal » Utazás » Európa » Paralia, jart mar valaki a...

Paralia, jart mar valaki a Vila Nana ban? Miket vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Hello! Én még nem voltam ezen a szálláshelyen de már voltam sok helyütt paralián belül. Sztem nagyon szép hely és ha szereted a nyüzsgést akkor nagyon fog tetszeni neked is. Gyönyörű szép sétáló utcája van rengeteg bolt stb... Árak nem vészesek kb mint itthon. 1-2 dolog van ami húzósabb de ált olcsóbb. Nagyon jó idő van 40 fok körül szinte sosincs 1 felhő sem az égen sztem nagyon fog tetszeni bár lehet voltál már. Ha esetleg van valami ami érdekel róla szívesen mesélek.
2011. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erdekelne , hogy milyen a part , a viz , ha vannak meduzak , tengeri sun , hova erdemes kirandulni?
2011. aug. 9. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A part tiszta, sünnel, medúzával nem találkoztam. A víz sekély és meleg.
2011. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kirándulni , ha ott vagytok a Meteorákat feltétlenül nézzétek meg. Több fakultatív program is van , de ez volt a legmaradandóbb élmény.

Mi tavaly voltunk. Összességében minden oké.

Jó nyaralást!

2011. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Skiathosra is menjetek el, hajókirándulás, plusz buszozás a kikötőbe, sok utazás, de megéri, nagyon szép!
2011. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!